• Mr Anderson
    5.4k
    Tek sad sam vidio da kup s Lokomotivom igramo u srijedu u 15 sati. Baš me zanima tko pametan je stavio da se igra u to vrijeme.
  • Papastrumf
    9.9k

    Vjerojatno su ulogu igrala tv prava jer Osijek i Hajduk igraju u 18:00, a možda im je prerano još za večernji termin.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Za sjever dolje ostalo još oko 200 ulaznica.
  • rob ljubavi
    774
    Cca 6900 karata jos na prodaji preko aircasha...moguce da odredeni kontigent jos cuvaju za clanove koji ce iskoristit pogodnost zamjene ulaznica+ sponzorske karte koje su uvijek tu
  • DarioCurka
    5
    moze mi netko uzeti online 2 ulaznice za sjever gore ja sam na putu za zg a bojim se da cu ostati bez ulaznice imam jos nekih 2h do zg i brijem da necu stic
  • Nino Bule
    11.5k

    Tesko da ces za sjever gore ostat bez karte, to je tribina koja se zadnja rasproda.

    Ajmo aircashovci dajte nam brojke, koliko je ostalo z dole, z gore i s gore
  • DarioCurka
    5
    ma imam neki filing da de se i to rasprodati, jos neka guzva u ovoj sloveniji stojimo na autocesti nest se dogodilo hahah
  • rob ljubavi
    774


    Sj gore 2848
    Z gore 2095
    Z dole 983
  • Ludovic IX
    5.5k
    Za klince do 12 godina je free uz roditelja ali te karte i kao i besplatne (od onih 4) se moraju osobno podići tak da će sjever gore vjerojatno otići na dan tekme
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma sjever gore neće uopće otići. Očekujem dakle rasprodani sjever dolje, zapad dolje, pola zapada gore i prazan sjever gore. Znači nekih 13-15k ljudi, a da je vrijeme sunčano bilo bi možda i sve rasprodano.
  • Salva
    2.4k
    Pa ako je prije 3 sata ostalo malo manje od 3000 karata, znaci da je dobar dio njih i prodan. Do utakmice će sigurno otići još par stotina i mogao bi i Sjever gore biti dobro ispunjen. Prazan sigurno neće bit.
  • Fićo1986
    973
    Neki forumaši ce se mozda naljutiti, mozda ce me neko popljuvati,al u 21 stoljeću,di svi imaju internet, internet bankarstvo,mobitele,kompjutere,meni nije jasno da si osoba koja zeli na utakmicu ne moze kupit kartu online a da ne trazi nekoga da napravi to umjesto njega....shvacam ako nemas novaca ili si klinac u 8 razredu osnovne al onak....
  • Dammir10
    266
    Ja sve izbjegavam plaćati i raditi online i sve ću plaćat fejs tu fejs u kešu dok je god to moguće. Živio moderni ludistički pokret!

    Meni su od ovih ljudi koji čekaju u redu puno čudnije osobe koje sve živo slikaju mobitelom i kojima je mobitel postao dio tijela. Mahnitost tih ljudi se ne propitkuje jer ih je puno dok se za nešto što je bilo potpuno normalno do prije par godina izražava čuđenje. Za mene osobno su čudniji ljudi koji slijepo i nekritički slijede tehnološke novitete od ovih "staromodnih" osoba. Eto odgovora svima koji se svako malo čude jer netko ne obavlja sve online.
  • ProudAndLoud
    85
    Sjever gore 2640
    Zapad gore 1905
    Zapad dole 828
  • seljak86
    2.4k
    Radi se o praktičnosti. Nisu svi koji kupuju online neki tehnološki nerdovi ili kaj ja znam kaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.