• Infinity
    15.2k
    Treba Akinfenwu povuci iz mirovine i na Baturininu poziciju. Druge nema.
  • SAS1987
    13.2k
    da ne zauzima mjesto nekom koga se ne može samo tako otresti u duelu.Mali dioničar

    7vfdqdszr3gaeqzn.jpg
  • Mali Zeus
    9.2k
    Čovjek zatrola na četvrtoj stranici i o tome se još uvijek piše.

    Ljudi..
  • Ali
    1.9k
    Najbolje da za @Majki2111 stavite gif, iz derbija gdje je sa svojih cca 60kg na leđa natovario Ferra od cca 80kg okrenuo se sa tako "natovaren" za 180° otresao i krenuo u sprint , da je jedan korak ranije gurnulo na bok bio bi to jedan od ljepših golova. Nažalost dvojica su mu uklizala i zaustavila prekršajem.
  • Guinness
    1.9k

    Bio ja jučer, tu ga neki poluigrači otresaju u duelima, bolje doma ostanite.
  • Jaro
    5.3k
    jasno iskomunicirati da ispod 50 milja eura nema razgovora i bok. Kakvi sve levati danas kostaju 50-100 milja, ovo je sasvim realna pocetna cijena...
  • Jurki
    8.3k
    Dajte ljudi kaj se lovite za ta piskarala... Livi branil protiv Turaka u Turskoj.. kupuju ga Turci posao gotov..
    Martin zabije ciganima eurogolcinu iz slobodnjaka.. kupuju ga Englezi.
    Znam da citaju Zonu novinari.. e draga gospodo piskarala..ako hocete zaraditi za sendvic i gemist.. kaj je jadno za vasu struku na koju se mogu slobodno istovariti nakon kaj procitam vase uratke... primite se posla a ne kaj izmisljate senzacije.
    Lijep pozdrav i Sretan Vam Uskrs.

    Edit: vidi se da je inflacija, da je poskupel sendvic i gemist.. do sad su prodavali igrace 3..3 i pol mjeseca u godini.. a sad to rade i van prijelaznog roka..
  • Eduardo
    17.2k
    priča o Liviju i Turskoj je nešto starija tj. datira iz vremena prije reprezentativnog nastupa. U priči je tad bio Fenerbahçe dok je sad u pitanju Galatasaray.

    Što se tiče Baturine mislim da mu još dvije sezone u Dinamu ne bi štetile, dapače. Jedna u kojoj će preuzeti uzde i glavnu rolu u momčadi, a druga u kojoj će u potpunosti potvrditi tu ulogu. Po nekom mom laičkom mišljenju odlazak ovog ljeta u neku ozbiljnu momčad iz liga petice bi bio preuranjen.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Slazem se, nadam se da mu se ne zuri van. Takoder, treba vidjet i kako stoje Ivanusec i Sutalo tj. jel u pitanju vise love ili postoji prava zelja/potreba za ici van.
  • Jurki
    8.3k
    ok spominjal se Fenerbahce prije par godina.. sad Galata..
    a jos je kod nas.
    Oni su prodavali Perisica 10 godina u United, Kramarica je kupil Bayern, Dortmund, Broz je otisel u Barcu kolko 3-4 puta..
    Šutala je kupil Leipzig..za ovoga maloga kepeca Vuskovica je psg istovaril 12 metara kubnih eura itd itd..
    Muric je trebal dojti k nama za kolko 3-4 m eura.. otisel je u Kebabpickumateristan za kutiju cigareta..
    Blago bilo novinarima i klubovima s tim prihodima od tih transfera..
  • Eduardo
    17.2k
    ne znam za prije par godina, ali turski CNN je pisao o tome u siječnju.
  • Jurki
    8.3k
    pa i sam vidis da smo prije 3-4 godine rasprodali okosnicu ekipe. A ta ista okosnica je ove godine igrala ligu prvaka..
    Da prodamo kompletnu prvu ekipu, novinari bi pisali da je kolaps i da prodajemo cistacice i portire.
    I ne treba se na to hvatati..

    Edit: voljela bi piskarala da se objavi da smo prodali i Mumiju i Vlatku.. al njih nitko nece..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.