• jp23
    2.2k
    NfyjwQW.png
    I Baturina potpisao novi ugovor :strong:
  • Krizy
    35k
    7 golova i 14 asistencija u 2300 minuta u HNL-u.
    G/A svakih 110 minuta. Igra se u HNL-u a u sljedećoj sezoni očekujemo da počne raditi razliku i u europi, jer dosad i nije previše igrao.

    Bravo Martine!
  • Captain America
    13.1k
    Već sam pisao, izgleda mi bolji od Olma u njegovim godinama. Samo nek fizički ojača i samo nebo mu je granica s takvim talentom.
  • plavi67
    920
    nez za vas, al meni je lik vrlo sličan coutinhu dok je igrao u liverpoolu. i stasom, igrom, facom , desetka ,znači sve :D coutinho je tad isto bio razigravač, davao gločine, itd, s tim da je bio mislim stariji nekoliko god. tako da se slažem da ispod 30 mil e nema kam ić, lovu na sunce i evo vam desetke
  • Ali
    1.9k
    Ove tri copy/paste akcije u drugom poluvremenu su sjajne.
    Spika - Baturina iz prve gura u šansu - Ivanuseca.
    Prva je završila na vratnici, dlruga u mrezi a treću je golman obranio.
    Top top, bravo za onog tko je osmislio na treningu i naravno bravo za ponavljanje i izvedbu dečkima na terenu.
    Baturina je baš moderan vezni igrač koji će sutra u repki biti jako bitan kotacic
  • Krizy
    35k
    Martin Baturina zauzima sedmo mjesto kad je u pitanju postotak uspješnih driblinga, u njegovu slučaju 68,9%. Uspješniji od njega su Mohammed Kudus (Ajax, 76,9%), Karim Kimvuidi (Maritzburg United, 70,2%), Feyttullah Gürlük (Altinordu, 70%), Pablo Palacio (Ferro Carril Oeste, 69,8%), Thiago Almada (Atlanta United, 69,6%) i David Costa (Lens, 69,4%). Uzimajući u obzir igrače koji igraju prvoligaški nogomet, Baturina je po postotku uspješnih driblinga na petom mjestu.
  • Keyser Soze
    8k
    Po ovom bi se dalo isčitati da Baturina sigurno ostaje, SN na aparatima.
  • flexXy
    1.8k
    Baturina danas bio medju navijacima kod crvenog sektora, kralj.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Usao na obican ulaz kao i svi navijaci. Normalan mladic, nadam se da ga ljudi nisu dosadivali za slike.
  • luka modic
    608
    on i Menalo oboje rođeni u Splitu a čini se da su baš zavolili Dinamo
  • Infinity
    15.1k
    Menalo je samo rodjen u Splitu, a za Split je vezan koliko i Lovren za Zenicu. U BiH se porod vrsi u jako malo bolnica, a u jos manje se vrsilo devedesetih i ranije. Ja sam rodjen 40km od 'rodnog kraja'. Po Hercegovini i dan danas ima slucajeva da ljudi iz nekih razloga idu u Split kada je porod u pitanju.
  • luka modic
    608
    znam al je sam izjavio da je Hajdukovac rođen u Splitu,odrasto u Čapljini gdje je grad podjeljen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.