• Majki2111
    2.6k
    Moram i ja pohvalit. Kritizirao sam prije. Danas odličan. Biježi od duela. Fini igrač. Drago mi je da me demantirao.
  • Lynx17
    2.6k
    Imao je i onaj jedan klizacki blok u nasu 16-ercu, nakon jedan udarac (zaboravim od koga).

    Mali je odlican. Igrac poteza, ali ne samo to.
  • plavi67
    920
    Igračina, vrijedi minimalno 35mil e., Ispod toga nemre nigdje, novi modric po meni
  • Sajla
    3.2k
    puno opasniji po gol od Modrića, užitak ga je gledati. kad pomislim za koliko se prodao Mudryk ili Joao Felix, ovaj dečko bi sam trebao pokriti godišnji proračun.
  • Fanboy
    2.1k
    Po meni po čistom talentu tri najdominantnija igrača koje je HNL vidio su Modrić, Gvardiol i mogao bi biti Baturina...
    Drugi razred svjetske klase su mi Kovačić, Olmo itd. To su najbolji svjetski igrači, ali za Modrića već možemo reći da jedan od najboljih igrača svih vremena, po mnogima najbolji ikad vezni igrač.

    Gvardiol je sa 20-ak godina bio najbolji obrambeni SP-a, danas je najtraženiji stoper i mogao bi obilježiti idućih 15-ak godina. Strašan talent, glava i tehnika.

    Baturina je neki miks Kovačićeve prodornosti, Modrićeve tehnike i iq-a uz De Bruynovu završnicu. Po meni jučer napadački nije bilo dobro i da nije bilo Baturine pitanje je kako bi ispalo. Onu akciju je on sam majstorski završio, jedini je vukao kroz sredinu i radio razliku. Nije to napadački dobro izgledalo, no njegova prodornost i vizija na terenu je gurala momčad naprijed.
    Kada sam ga prvi put vidio pitao sam experta u tom području našeg @Dedu i znam da mi je napisao da nikad nije vidio talentiranijeg klinca u dinamovim mlađim uzrastima, a znamo da su tu prošli od Kove do hrpe drugih vanserijskih igrača.
    Da budem iskren, meni je važno da se zadrži kostur momčadi( Ivanušec, Šutalo,...) da Baturina ima sa kime igrati jer ovakav talent koji bi ove godine mogao izdominirati te nas može odvesti jako jako daleko u Europi.
  • xavier
    11.1k
    Po meni po čistom talentu tri najdominantnija igrača koje je HNL vidio su Modrić, Gvardiol i mogao bi biti Baturina...
    Drugi razred svjetske klase su mi Kovačić, Olmo itd. To su najbolji svjetski igrači, ali za Modrića već možemo reći da jedan od najboljih igrača svih vremena, po mnogima najbolji ikad vezni igrač.

    Gvardiol je sa 20-ak godina bio najbolji obrambeni SP-a, danas je najtraženiji stoper i mogao bi obilježiti idućih 15-ak godina. Strašan talent, glava i tehnika.
    Fanboy

    Zaboravljaš Ćorluku koji je imao sve predispozicije za biti stoper svjetske klase. No on nije bio ni blizu toliko fokusiran i "gladan" te je izabrao lakši put.
  • Zagi
    4.9k
    Zaboravljate Lovrena. Taj je bome jeo malu djecu po HNLu.
  • Fanboy
    2.1k


    Slažem se, Ćarli je bio najbolji stoper lige još u Zaprešiću 2005 godine. Koliko se sjećam bod su bili iza osvajanja naslova i još je Modrić vraćen kod nas. To dovoljno govori, ali kasnije uz manjak ambicija su bile i neke ozlijede koje su ga koštale brzine.
  • xavier
    11.1k


    Po meni je prva greška bila uopće ideja da igra beka, što je pozicija koju je zaigrao "slučajno" u reprezentaciji na Bilićevom debiju, umjesto stopera. Imao je puno bolje predispozicije za stopera.

    Otišao je zatim u City kad su ga kupili Tajlanđani da bi ga samo malo kasnije kupili Arapi koji su odmah krenuli u totalni rebuilding. U Totenhamu se nije snašao kao treba i onda je otišao u Rusiji čime se po meni odrekao pravih ambicija.
  • Droljo
    4.8k
    Fun fact
    Skoro svi stoperi koje smo prodali tako mlade su kod nas igrali i beka. Lovren, čarli, jedvaj desnog a gvardiol lijevog.
    Čak i u reprezentaciji su znali odigrati lovren u Walesu i čarli u Turskoj lijevog beka i gol zabiti svaki. Jedvaj isto često u repki igrao beka itd
  • Patak
    2.2k
    Ćorluka je upao u reprezentaciju kao rezerva tek kad se Hrvoje Čale ozlijedio. Odigrao je odlično i zacementirao mjesto. Tko zna što bi bilo da je Čale bio zdrav....
  • xavier
    11.1k


    Da, i to zato što je reprezentacija bila u Zagrebu i nije više bilo vremena da dođe bilo tko drugi.

    Dobro za njega što je dobio priliku, ali to ga je na žalost poguralo na krivu poziciju.
  • Zagi
    4.9k
    Od dolaska Bišćana:
    10 utakmica
    4 golova
    5 asistencija
    sofascore ocjena 7.46
  • Lynx17
    2.6k
    Baturina bi u skoro svaku drzavu bio u "A" vrstu reprezentaciju vec sada. Morat ce nac mjesto za njega i u nasu ali "problem" je sto bas na njegovu mjesto smo najvise natrpani. Imamo tu i Sucica, koji je takoder fenomenalan talent i samo 5 mjeseci stariji od Martina. Ali blago nama imati takve "probleme."

    Sto je odlicno sa Baturina i Sucic je sto su oba igraci sa "end product." Ono sto fali jednom Kovacicu, naprimjer. To donesi druga dimenzija.

    Imao je Baturina par ti vrlo dobri prodori protiv Hajduka, kao onaj prije gola. Nema on tu eksplozivnost kao Kovacic ali ima tu smirenost kada je blize gola. Ona lopta Ivanusecu pokazuje njegovu smirenost u takve situacije.

    On nije "novi Modric." On nije "novi Kovacic." On nije "novi Rakitic." Ali on dijeli neke od istih karakteristika/vrline od svi njih. Ima on i mane, naravno, ali sa vremenom cemo dobiti strasnog igraca (a nije ni los ovakav kakav je).
  • Zdravko Maček
    117
    Vezano uz navodni interes Arsenala za njega što se počelo ponovo potencirati po portalima, po meni bi najbolje bilo i za njega i za klub da ostane još koju sezonu u Dinamu. Mlad je još, ima vremena, neka sazrije u ovom okruženju koje se pokazalo jako dobro za razvoj i putem doprinese rezultatima. Trenutna četvorka koja je najeksponiranija za transfer je dobrim dijelom dala doprinos i zaslužuju transfer. Prvenstveno Livi i Šutalo, njima je i vrijeme za daljnji korak u karijeri. Petka je teško zamjeniti trenutno, a Luka neka ostane i rastura još ovu sezonu.
    Martin neka ostane još 2 sezone....kada (ne ako) se razvije u vrhunskog veznjaka i potvrdi tu razinu neko vrijeme, onda neka ide dalje se razvijati. I to će onda biti rekordan transfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.