• Nino Bule
    10.7k

    8/15 duela, 4 uspjesna driblinga, vjerovatno ko cijela momcad skupa, o asistenciji i lopti za ademija kad je dosuđen penal da ne govorimo. Cacic ga je inace na pressici pohvalio za obranu, da ulazi u duele i trpi duele, tako da si i to potpuno ili slagao ili nisi sposoban razumjet dvije recenice koje je izgovorio trener o baturini. Ono za sta ga je "kritizirao" je zaigranost, to jest visak dodira daleko od protivnickog gola, ali da su to normalne dječje bolesti u ovoj fazi karijere.
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Ona scena kad izlazi, zna da je zajebao, a Cacic se smjeska kao ponosni deda kad unuk nauci zivotnu lekciju :lol:
  • miro
    2.9k
    zeznuo si se Majki, mali je sve bolji i bolji
  • Neki tip
    18.4k
    Već dugo se nitko ni na što nije naložio i uhvatio od majkijevih "kontroverzi" pa je odlučio čovjek odigrat dupli pas s Baturinom, na sigurno.
  • Tom vg
    947
    Treba nam ignore opcija na forumu
  • Zagi
    4.5k
    Prva prava, seniorska utakmica mladog Martina. Baš sam bio oduševljen kako je odigrao.
    Legitimni nasljednik Majera ali ima još puno za raditi.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Ono za sta ga je "kritizirao" je zaigranost, to jest visak dodira daleko od protivnickog gola, ali da su to normalne dječje bolesti u ovoj fazi karijere.Nino Bule

    Malom Baturini ovo ne mogu zamirit na sav njegovo raskošan talent, al Petku mogu
  • Krizy
    33.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/intervju-martin-baturina-desetka-mi-vise-nije-teret-uzivam-igrati-u-ovoj-momcadi-a-derbi-je-moja-najbolja-utakmica/110157

    Njemu Hajduk baš leži. Zabio je lani, kad je ušao s klupe, zabio je jesenas u pobjedi 4:1. Zapravo, ako se ne varamo, Martin Baturina još nije izgubio od Hajduka?

    "Ha, uvijek u tim utakmicama igram dobro, ne znam koji je razlog. Vjerojatno i taj što je to ipak derbi, osjećaš neku dodatnu energiju. Ali, moram vas ispraviti, imam jedan poraz od Hajduka, lani na Poljudu, kad smo izgubili 0:1, Kalinić nam je zabio gol."

    Ali, Baturina nije igrao, bio je na klupi.

    "Nema to veze, to se broji kao poraz. Svi smo momčad, oni na terenu i oni na klupi, svi zajedno pobjeđujemo i gubimo. Tako da ja brojim to i kao svoj poraz."

    To je ta priča o momčadi.

    "Da, mi smo momčad, kao obitelj, zajedno u pobjedama i porazima. Doista je tako."
  • Krizy
    33.6k
    Baturina je protiv Hajduka igrao u 4 utakmice i ostvario učinak od 3 gola i 2 asistencije u 268 minuta (gledajući minutažu nepune 3 utakmice).

    Dinamo je pobijedio u 3 utakmice a jedna je završila remijem. Gol razlika 12-3

    Mr. Derby
  • Keyser Soze
    7.8k
    I da ne zaboravimo njegovo odnošenje lopte na Poljudu pa zatim ubačaj nakon kojeg je dosuđen penal
  • Krizy
    33.6k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/znao-sam-da-cemo-bas-ovako-uvjerljivo-dobiti-hajduk-kad-igramo-protiv-njih-uvijek-mi-se-otvori-15310830

    Kad smo ga pitali je li očekivao da će Dinamo baš tako žestoko nokautirati Majstora s mora, doslovce ga pregaziti, dao je pomalo iznenađujući odgovor.

    - Iskreno ću vam kazati... Očekivao sam da ćemo uvjerljivo, baš na ovaj način pobijediti Hajduk!


    Prepoznaju li ga navijači kad izađe na zagrebačke ulice?

    - Svako malo mi netko priđe. I nikad mi nije problem s nekim se fotografirati, meni je drago ako mogu usrećiti ljude. Naši navijači su, moram to naglasiti, sjajni. Fenomenalno nas bodre cijelo vrijeme, navijanje za nas je čudesno. I hvala im što dolaze po ovom hladnom vremenu.
  • NORTE
    8.5k

    Skoro sam te pitao zašto nisi naveo o kome je riječ. :rofl:
  • Majki2111
    2.5k
    Situacija je danas na oko 69:40, gdje je na desnoj strani bio potpuno sam, a Lokomotivin igrač ga otrese ko niko, zbog kojeg ja sumjnam u njega kao igrača. Odletio naš Baturina 2 metra na pod u duelu. Šteta.
  • Krizy
    33.6k
    :lol:
  • Markelo
    2.3k
    Nakon povratka iz Splita, Majki je bio u hibernaciji neko vrijeme ali je pokazao da nije ispao iz forme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.