• Carrasco
    4k
    Nova desetka Dinama :clap:
  • Mrvica
    3.1k
    Dečko je stroj, i definitivno veća minutaža!
  • Krizy
    35.1k
    570 minuta
    To je isto kao 6 utakmica i 30 minuta
    3 gola i 5 asistencija za Dinamo
    !!!!!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Odlično počeo, kasnije se izgubio malo.
  • miro
    3.1k
    Treba mu samo dat da što više igra, ali bio bih za sada malo oprezan s hvalospjevima, npr. Olmo je bio puno veća prevaga na terenu....polako
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Pa to je realno za mladog igraca u prvoj, nadamo se, pravoj sezoni afirmacije. Ne moze on, realno, jos dominirat utakmicom. Potez, ali konkretan tu i tamo, voljni moment na nivou, a iskusni nek nose.
  • Nino Bule
    11.3k
    Cini mi se da je i defanzivno dosta radio i vracao se, sto je bitno jer njegov dribling i osjecaj za gol/asistenciju je neupitan.
  • Carrasco
    4k
    612 minuta u HNL-u, 3 gola i 6 asistencija. Potrebno mu je 68 minuta za gol ili asistenciju.
  • Olmic
    2.7k
    Po meni čista kopija Kove.. Sve u prvom koraku riješi
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Mali je daleko konkretniji od Kove.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ako njegova dodavanja nisu bila kljucna onda ne znam sta su kljucna dodavanja. Slaba ocjena za sveukupnu partiju, opcenito te sofascore pezdarije ne pusim. Zatvorite prijelazni rok, Guardiola vec gleda nekog izbit iz cipela.
  • deda
    27.4k
    Samo jednom čovjeku sam dao prefiks na ovom forumu. Vjerojatno ishitreno, prerano.

    Zato ću se kod Martina suzdržati, još je mlad. Još je na prvoj godini fakluteta i neću mu stavljati teret.

    Pratim ga od prvog dana i njegov napredak je vidljiv na dnevnoj bazi. Samo nebo mu je granica.
  • jp23
    2.2k

    Preniska ocjena s obzirom na pokazano jučer, kad je recimo i jedan Ivanušec imao lošu partiju do pretkraj utakmice, pa je imao ocjenu 7.1. No već sam navikao da gol ili asistencija uveliko utječu na ocjenu neovisno o izgubljenim loptama i slično. Plus Martin je pokupio žuti karton, pa mu to smanjilo ocjenu.

    Samo jednom čovjeku sam dao prefiks na ovom forumu. Vjerojatno ishitreno, prerano.deda
    Može li se znati o kome se radi?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Može li se znati o kome se radi?jp23

    O Bjelici. General Nenad Bjelica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.