• NORTE
    8.9k
    Nakon što pročitaš neke upise ovdje shvatiš da se općenito kvaliteta zone baš jako strmoglavila, o čemu već dugo neki pišu, a i vidljivo je već neko vrijeme.
    Prvo pogledajte u kojoj temi pišete, a čitamo se nekom drugom prilikom.
  • Keyser Soze
    8k
    Apsolutno ide na bolje, ali ti ljudi iz uprave sve građeno mogu poremetiti jednim potezom kao kaj su napravili s Bjelicom pa je atmosfera opet bila užas do Tottenhama odnosno pravomoćne presude. Po meni je daleko najveći dobitak taj da u Dinamu više ne igraju razni Fernandesi, Machadi, Abbiji nego dečki koji vole ovaj klub i koji upravo iz tog razloga slave s nama jer se mogu poistovjetiti s klasičnim navijačem Dinama. Treba nam što više Tolića, Oršića, Livakovića i Ademija jer iskreno sumnjam da bi bez takvih Dinamovaca bilo i toliko ljudi koji bi ih gurali do kraja prvenstva, navijačima je bitno da imaju svoje heroje u klubu za koji navijaju i s kojima se mogu povezati, a s Machadom ili Fernandesom se to nije moglo jer igrači nisu nosili emociju kao ovi danas.

    edit: i sam sam prešao u drugu temu pa nek ovo bude moj zadnju upis na temi o kupu do iduće sezone.
  • superhik
    10.2k
    Nego, jel se to plaćena šetalica vidjela na tribini na kraju utakmice? S velikim HNS natpisom na kupu :snicker:
  • Nino Bule
    11.2k

    Je, cini mi se da su je skupili s terena, bar mi se tako cinilo na prijenosu i odnjeli na istok
  • Mali Zeus
    9k
    Upad na teren i bakljada je sjajna proslava, 'nikad viđeno' (stvarno nikad viđeno da navijači uđu u teren), a u šibeniku naši navijači za upad na teren pobrali suzavac. Sjajno.
  • Jurki
    8.1k
    Jedna država..dvostruka pravila..jbg to je tak kad policijom i gradom ne vlada vlast nego torcida..leglo narkomana..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Od zadnjih 15 clanaka na gol.hr 12 ih je o tovarskom osvajanju kupa
  • Neki tip
    18.8k
    Od zadnjih 15 clanaka na gol.hr 12 ih je o tovarskom osvajanju kupabbb medimurje

    Na portalnovosti.com nema nijednog. Ali našlo bi se još puno medija na Zemlji bez ijednog jedinog članka o Hajduku i osvojenom Kupu.

    Ne znam je li općepoznato, cini mi se da nije, gol.hr nije u državnom vlasništvu, ne plaćamo pretplatu za njega niti su nam novinari na grbači. Pomognemo im, doduše, kad ih reklamiramo i klikamo na njih..

    Ko ja maloprije na portal SNV-a (zapravo SDSS-a).

    Btw, gle ove gadove.. Usred Hajdukova slavlja nakon 9 godina, oni napišu jedan vidljiv članak i to odmah zazivaju ispadanje, siguran sam da su to dogovorili s Plenkovićem i Michelom te Antolićem i Božinovićem, radi ravnoteže u društvu:
    nb4fjopwr5cylitu.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    24908671.jpg?1653596180

    Nisam neki ljubitelj tovara, ali svejedno mi toplo oko srca kad vidim prizor markove mame kako mu prva cestita naslov prv... u kupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.