• Nino Bule
    11.3k

    Idu u 3. pretkolo ecl i misli da su na rubu nositeljstva a i među nositeljima u ecl ima puno prolaznih klubova
  • Jurki
    8.4k
    zalutali u kontekstu da nisu danas bili na visini zadatka. Ispuhali su se nakon polufinala kupa i to je to. Istra lani protiv nas je pruzila kudikamo bolji otpor nego Rijecani danas.
  • Jurki
    8.4k
    ak ne nalete na Shelbourne, Gziru, Tobol, Debrecen itd. Opet nam budu sjebali nacionalni koeficijent.
  • Nino Bule
    11.3k
    Vidim ukrali nam foru i zapalili vatromet u zg, pa ce kasnije bit nemoj mene ja sam student.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zanima me kako ce ovaj hajduk proci u europi, krecu od treceg pretkola vrijeme je da bar slucajno uzmu nekom skalp, ali uđu li u skupine ecl tesko da ce bit konkurentni u hnl.Nino Bule

    imaju koeficijent 8,000
    vjerojatno neće biti nositelji...a u ždrijebu su poprilično ozbiljne momčadi.
    mislim da će im za skupine trebati poprilična sreća u ždrijebu.
  • Captain America
    13.3k
    Nema šanse da ovi mogu doć do ECL (da se razumijemo, želim im novo sramoćenje). Tu nema sudaca koji toleriraju psovanje cijelog obiteljskog stabla, daju smiješne penale i kartone za proslavu protivnicima. Ako Bjelica ode u Speziju i uz izvjestan remont Rijeke koji lako može otić u krivom smjeru, opet će spašavanje koeficijenta past na naša pleća.

    Nadam se da su u klubu svjesni broja utakmica koji nas čeka, Svjetskog i praktički nikakvog odmora za reprezentativce na zimu i da će ozbiljnije nego lani pristupit slaganju rostera.
  • Infinity
    15.2k
    misli da su na rubu nositeljstvaNino Bule

    Oni su 100% nenositelji u trecem pretkolu.
  • immerwieder
    1.2k
    oni su već prošli jednu rundu dalje nego lani
  • Jurki
    8.4k
    832n3dcirwqd5m7s.png
    Koje društvo nebo otpri se
  • Carrasco
    4k
    Flora ima bolji koeficijent od pola naših predstavnika u Europi...
  • Jurki
    8.4k
    jos jedan dokaz da Dinamo zapravo radi jako dobar posao zadnjih par sezona. Jbt hnl bi nam bio u rangu albanske lige da Dinamo ne povlece svake godine. Bitno da po Dinamu svi pljuju.. od medija pa nadalje. A svaki nas klub koji igra Europu bi trebao stati u stavu mirno na spomen Dinama.
  • Carrasco
    4k
    Inače, Flora ima jako dobrog mladog trenera. Gledao sam ih par puta i ne bi se bunio kad bi ga doveli nekim čudom. Čovjek je sa jednom Florom bio koliko-toliko konkurentan u Europi, a i imao je par odličnih rezultata.
  • Fanboy
    2.1k
    Dinamo treba raditi dobar posao i u privlačenju navijača...Ja želim gledati Dinamo kojeg prati pun stadion, grad koji živi za klub bez obzira na rezultate. Ja shvaćam kakva je klika u klubu, a još gora u gradu. No, kako je bilo prekrasno ovaj kraj prvenstva kada su se tražile karte više, mobilizacija od Gorice, preko Osijeka, Šibenika sve do utakmice sa Hajdukom.
    Zna se što su braća radila navijačima i koliko su ih željeli istjerati što dalje od kluba, nastala je velika rupa tijekom godina. No, ponovno smo tu i ponovno igrači dolaze pljeskati navijačima. Treba klince privlačiti na stadione, pojačati marketing i raditi pritisak na izgradnju stadiona kroz sve moguće načine jer Dinamo zaslužuje normalan stadion. Naravno, uz sve to i dobrog trenera.
  • Keyser Soze
    8k
    Uz moderan stadion bi to bilo ostvarivo, s ovakvim stadionom di su funkcionalne 2 tribine bez krova tesko...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Uz moderan stadion bi to bilo ostvarivo, s ovakvim stadionom di su funkcionalne 2 tribine bez krova tesko...namodi grebza

    a gle, kad bi na svakoj tekmi bilo 7-10-15 000 ljudi...vjerojatno bi nekom došlo iz guzice u glavu.
    čovječe, možda nam stvarno treba stadion...i nije normalno da smo jedini europski grad sa preko 500 000 stanovnika bez poštenog nogometnog stadiona.

    nešto mi se ne spava, možda bi ovu teoriju mogao potkrijepiti dokazima :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.