• maddaddam
    2.9k
    Tomic gospodski cestitao. Za razliku od nekih.

    Kadar Rijeke pretanak, raspali su se na kraju sezone. Neki igraci Dragovoljca su bolji od nekih koji su danas istrcali.

    NEMA SUZAVCA kad neki silaze na travnjak, nema zastitara i pendreka. Hvala kusticu. Jebeni licemjeri.
  • Keyser Soze
    8k
    Oni mogu uletit na teren?
  • DZj
    43
    Neki lako do terena neki s suzavcem u ocima
    Sloboda navijačima(samo nekima)
  • Nino Bule
    11.3k
    Moglo bi ovdje sranja bit, nas u sibeniku tuku, a ovdje di ima hrpa armade pustaju tovare
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jbg ja sam dobija dva put suzavac u sbk i hrpa nas, nisam zna da to vridi samo za nas…smeca
  • Mr Anderson
    5.3k
    Uvijek se superkup igra kod prvaka. Osim ono jedne godine kad je Mamić prepustio svom frendiću Mišku domaćinstvo.
  • seljak86
    2.3k
    naravno da nemam ništa protiv da tovari ulaze u teren da proslave, ali zašto su naše tukli kad su htjeli ući??
  • Captain America
    13.3k
    Nisam gledo od crvenog Smolčiću, al mogu reć da mi je ovo najdraži naslov otkad znam za sebe. Politika, HNS, novinari, "analitičari" i ini su dali sve od sebe da raznim pritiscima pokušaju omogućit magaradi naslov. Na kraju će se morat zadovoljit kupom do kojeg su došli nikad lakšim ždrijebom, presedanom kod izbora domaćinstva finala i pomoći suca Jovića.

    Veselim se superkupu, uz pravog trenera nabijamo ih i odmah na početku šaljemo poruku konkurenciji da im ni Kustić, njegov BFF Lukša, Plenkošenko i ostala rulja ne može omogućit naslov jer se nas i dalje sve pita.
  • Jurki
    8.4k
    Šapit je danas svaki put kad je spomenuo Livaju svršio u gaće. Toliko o neutralnosti komentatora i to na javnoj televiziji. Bože kaj mi placamo. Dno dna.. proljev bum dobil
  • serbus
    3.5k


    Nije da ni oni nisu trpili Blažićka a mi skupa s njima kad je počeo sa proglasima... Neka im ribarske fešte dogodine uzet sve...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    vidim da je torcida imala koreografiju posvećenu kupu maršala tita, sasvim primjereno :lol:
  • Jurki
    8.4k
    dogodine uzet sve...serbus

    Slazem se u potpunosti. Superkup, prvenstvo i kup. Rijeka je definitivno zalutala u finale. Limitirana momcad koja je skinula gace kod Sv. Roka.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zanima me kako ce ovaj hajduk proci u europi, krecu od treceg pretkola vrijeme je da bar slucajno uzmu nekom skalp, ali uđu li u skupine ecl tesko da ce bit konkurentni u hnl.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Slazem se u potpunosti. Superkup, prvenstvo i kup. Rijeka je definitivno zalutala u finale. Limitirana momcad koja je skinula gace kod Sv. Roka.Jurki

    kako mogu zalutati, a ljudi izbacili dinamo i osijek na putu do finala.
    jednostavno su pali u završnici sezone i očito je da se tomić nije snašao u tome.
  • Jurki
    8.4k
    a kak budu prosli. Nenositelji su sigurno, ak ispadnu u 3.pretkolu el. Idu u playoff za ecl.. i tam budu nenositelji. Opet budu fasovali nekakve debrecinke i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.