• Fanboy
    2.1k


    Ma klince se mora učiti od malih nogu da je Dinamo veći od stadiona, veći od raznih Mamića i Antolića, da je Dinamo srce Zagreba...To i jest problem što se svi drže fini, ne mislim ekipa sa ovog foruma ili redoviti navijači, već to glumljenje da svi uvjeti trebaju biti savršeni da bi se klub volio. Ne mislim pod to da majke sa djecom trebaju kisnuti, ali ni najmoderniji stadion neće kod nekih promijeniti stav jer će uvijek postojati neka izlika. Tu bi marketing i sav fokus trebao ići, a onda se valjda ulicama glavnog grada neće čuti oni komentari što će nam stadion, daj nam škole vrtiće itd bez da shaćaju koliko Dinamo doprinosi općenito društvu, kulturi, popularnosti po čitavom Svijetu svojim izvedbama i na kraju financijama države i grada nikad se takvi komentari nebi spominjali. Drago mi je da se taj ponos probudio na kraju sezone, na tom istom oronulom Maksimiru i na onoj kišici koja nas je oprala. Daj Bože onda i novi stadion gdje će biti što više takvih koji Dinamo vole iz srca kao ljudi ovdje na forumu.
  • Captain America
    13.3k
    Imat ćemo priliku napunit stadion za mjesec i pol i pokazat da je Dinamo opet cool. Dns sam bio u shopu u Jurišićevoj i ne pamtim kad sam vidio tolko ljudi unutra. Vidim zadnjih tjedana ljude s Dinamovim merchom po gradu tako da se definitivno pokrenulo. Sad je na klubu da u suradnji s Boysima kapitalizira tu podršku. Organiziraj češća druženja igrača s navijačima, obilazi škole, makar dijeli jednokratne kabanice na ulazu ako postoji mogućnost kiše i ljudi će ti to vratit. Ne treba puno da se masa pokrene.
  • Keyser Soze
    8k
    Slažem se, ali ne znam koliko bi brojke s Osijeka, Hajduka, Šibenika i ostalih tekmi s kraja sezone mogli držati u kontinuitetu ako nas nešto ne stimulira za to i zato mislim da s dobrim stadionom ne bi bio toliko potreban ni jak Hajduk ni Rijeka ili Osijek za dobru posjetu.
  • Fanboy
    2.1k
    Sad je na klubu da u suradnji s Boysima kapitalizira tu podršku. Organiziraj češća druženja igrača s navijačima, obilazi škole, makar dijeli kabanice jednokratne na ulazu i ljudi će ti to vratit. Ne treba puno da se masa pokrene.Captain America

    E ovaj dio mene zanima, ovo je ključ svega i ako se uprava i Boysi dogovore, te se dio financija stvarno uloži u ovaj segment onda će se 100-ko isplatiti...Da se umjesto jednog pojačanja iz HNL-a koje je bio promašaj taj novac preusmjerio u marketing, pa kako kažeš obilazilo škole, vrtiće i dijelilo kape, šalove, rukavice, razne plišane igrače sa dinamovim simbolima uz druženje imali bi pun pogodak...
  • Stjepan
    479
    Ev ti još jedna izlika za nadolazeći superkup sa Hajdukom "pola Zagreba je na ljetovanju"
  • Stjepan
    479
    Pogotovo sad klinici mogu imati svoje idole u Oršiću,Livakoviću,Ademiu a ne u nekakvom Mbappeu,Neymaru
  • Nino Bule
    11.3k
    Pare i hodanje po skolama nece rjesit situaciju, jednostavno organski mora postat veca zainteresiranost za dinamo. Vidili smo po posjeti na europi u vrijeme bjelice da ljudi ima, samo ih treba dovuc do stadiona, a ne nagovorat ikog da simpatizira dinamo ili nesto slicno. Ovaj kraj sezone je bio katalizator, bolja brojka ce sigurno bit nego prije i sljedece sezone, sad je bitno gradit na ovo.
  • Somport
    556
    Ne držat igrače pod staklenim zvonom, neka idu u kvartove ko u starim danima.
  • Papastrumf
    9.4k
    Ova Uprava i boysi se sigurno nece nista dogovarati. Niti sad niti ikada.
  • seljak86
    2.3k
    ne treba nam pola Zagreba, trebaju nam oni pravi
  • Somport
    556
    Ova Uprava i boysi se sigurno nece nista dogovaratiPapastrumf

    Zvučat ću malo glupo no, tko jebe upravu. Igračima je sve jasnije da bez navijača ne mogu, a sad se i vidi da je i drugačiji pristup. Pređimo više prek te uprave, napravimo jednu lijepu priču, i onda će nestati i uprava i lopovluk.
  • Keyser Soze
    8k
    Kakvo prelaženje preko uprave ljudi kaj je vama?
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da je poanta somporta bila da ih se zaobiđe u akciji vracanja navijaca na tribine, ne da se zanemari borba i ciscenje kluba od njih.
  • Somport
    556
    Gledaj, možda zvuči ludo. Apsolutno neću spriječit ikoga da to kaže, ali ja iskreno vidim širu sliku i gledam da polako ide na bolje u odnosu između igrača i navijača. Jednostavno odbijam gubiti nadu u svijetlu budućnost gdje će igrači stvarno imati pravo reći što stvarno misle, bez ikakvih posljedica. Zvuči utopijski, ludo, glupo, ali to je moje mišljenje i na tom stojim.
  • Somport
    556
    Mislim da je poanta somporta bila da ih se zaobiđe u akciji vracanja navijaca na tribine, ne da se zanemari borba protiv ciscenja kluba od njihNino Bule

    Da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.