• LovroZG
    1.3k
    Meni se učinilo na jednoj ponovljenoj snimci da je prvo igrač Dragovoljca Petkoviću stao na petu pa je tek onda uletio lakat. Moguće da je i to utjecalo i na VAR i na lakat?
  • NitkoBitan
    11.4k
    Mene je od cijele tekme najviše razveselio povratak Boysa, falila je ta podrška i bilo ih je lijepo opet vidjet.namodi grebza

    Ak se to uopce moze nazvat "povratkom". Za mene je povratak kad svi budemo opet na tribini. Ili bez uvjeta ili s besplatnim testiranjima..
  • Keyser Soze
    8k
    Ma jasno, nisu ni bili na tribini pa se možda to ni ne može nazvat povratkom, al je grupa došla organizirano i dala podršku klubu kaj je bilo lijepo za vidjet.
  • Nolifer
    6.4k


    Da, a vidiš recimo Kule je mogao dobiti onda priliku da zaigra danas, da se Petko ne troši, makar načekat ćemo se mi njegove najbolje forme, ako ovak nastavi igrati... Bumo vidli sad na Cipru dal bu kaj bolje napravil taj Petko ili će sve bit isto kao do sada preko krila, a Petko prema dubini
  • Beowulf112
    301
    Nisam gledo utakmicu ali nebi jos otpisao menala..treba mu jos dati 2-3 sanse..vjerujem da ce iskoristit ponudeno..nikad nece biti orsic jer on za to nema potencijal..ali moze biti solidan krilni kojeg koristimo u rotaciji.
  • Pop corn
    4.7k
    Prebrzo sudite igračima koji nisu prošli pripreme sa reprezentativnim kolegama i samim time nisu s njima uigrani. Treba jos malo vremena da se skuze pa da znamo na cemu smo. Jucer se skuzilo da se neki jos ne kuze, a oni od lani zmirecki.

    Drugo, lijepo je vidjeti da Dinamo i nakon 3:0 i 4:0 ne pusta gas, vec i dalje srisce i trazi novi gol. Nekad bi stali i cekali lagano kraj. Lani i sada to nije slucaj.

    Dragovoljac trebs hitno pojačanja na terenu, a organizacija tekme im je teska katastrofa.
  • serbus
    3.4k


    Tekma i dalje smo po meni prespori, za dragovoljac je to dovoljno ali premalo trčimo bez lopte. Napad nam ne postoji sve nešto individualno ,a nekog klinca ni na vidiku ala tovarski ljubičić i za sezonu dve ako ne iskopaju napadače smo u problemima. Stavljanje Čopa vs dragovoljca umjesto nekog mlađeg nevjerojatan potez.

    Navijanje ispred stadiona treba biti na svakoj tekmi sa sve većim brojem jer se tako i radi pritisak prema murji i institucijama da se nešto promjeni, ovo kad nas nema njima još bolje. Nitko "ne želi" recimo na derbiju navijače na ulici,parkingu ispred Maksimira,Poljuda,Rujevice.... na tome dok traje ovo tlačenje treba raditi grupiranje po ulicama ispred stadiona i širenje "plave zaraze".
  • Eduardo
    17.1k
    Kako se lik dezinficira na 00:07 :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.