• deda
    27.6k
    Mene fascinira Bartol. Koji taj dečko ima gard, igra tri poticije u momcadi i sve dobro.
  • Infinity
    15.2k
    Cekam da netko prije mene spomene da budem uvjeren da nije do mene, al nitko nista. Mozda na kraju jeste do mene, al meni je ovaj Menalo los.
  • deda
    27.6k
    Nije loš, ali nema kiler instinkt
  • marcio amoroso
    32k

    Slažem se. Čak mislim da jednostavno psihički ne može. Njemu Dinamo očigledno nije suđen.
    Dečko protiv ovih taraba ne može ništa dobro napraviti. Pa jebem mu miša Bulat je nakon ulaska u igru izgledao kao kombinacija Pirla i Vieire a ovaj se ne vidi 90 minuta, a šta se vidi pogriješi.
    Loše, baš loše.
  • Carrasco
    4k
    Franjić je najbolja opcija na lijevom beku, to je pokazao još na onoj utakmici protiv Tottenhama. Nadam se da neću morati gledati Moubandjea i Štefulja ispred njega.

    Menalo ni sjena onoga što je bio u Rijeci, kao da je zaboravio igrati nogomet preko noći.
  • deda
    27.6k
    Što Marcio kaže on ima neku psihičku blokadu.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se čini da Menalo baš i nije igrač za mali prostor. Njemu treba vremena da donese odluku i prostora za dribling jer on nije Kastrati pa da, kad ne zna šta bi, sam pikne loptu i proba pretrčat obrambenog. U Rijeci je bio najbolji u europskim utakmicama i derbijima kad bi se Rijeku napadalo, a Rožman bi igro na kontre. Radije bi da Špikić igra lijevo, vidlo se kad nije bilo Lovrića da je na toj poziciji bolji, a desno nek igraju Ivanušec i Kastrati.
  • Nolifer
    6.5k
    Petković opet loš jedva 6.5, svega 1 udarac u 25 min
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro primjećeno. Potpisujem od prve do zadnje riječi. :up:
  • deda
    27.6k
    Nije mi jasno da ono var nije signalizirao za crveni Petku
  • Keyser Soze
    8k
    Ni meni, visoko dignuta ruka, trzaj, krvav igrač HD...
  • Infinity
    15.2k
    Petković opet loš jedva 6.5, svega 1 udarac u 25 minbbbjura

    Vodili smo vec 4-0, nije trebao ni ulazit, a kad je vec usao onda bolje da se nije trosio nego da jeste. Ne znam kakve veze ima ocjena 6.5 za igraca koji je igrao 25 minuta kad u tih 25 minuta tesko mozes dobiti nesto iznad 7.5. Za neku konkretnu ocjenu moras odigrati cijelu utakmicu, a sofa je vec dokazala da joj ocjene nisu bas realne pa ih ne bi uzimao za neko mjerilo, mada Petkovic i nije odigrao nesto u tih 25 minuta, ali nije ni trebao. Vodis 4-0, imas jako bitnu utakmicu za par dana na Cipru i nema smisla da se trosi.
  • deda
    27.6k
    Ne bi mu škodilo malo odmora, tak i tak će u formu doći u rujnu
  • Keyser Soze
    8k
    Mene je od cijele tekme najviše razveselio povratak Boysa, falila je ta podrška i bilo ih je lijepo opet vidjet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.