• Markelo
    2.5k
    pa napisali su da su ranije trebali poslat detalje oko transparenata. Ja prvi to ne bi napravio al onda ne bi ni kretao za Zagreb ako bez njih nisam mislio ući
  • ZGBhoy
    1.7k
    ma znalinsu kaj bus i mislili Iskoristi z svoje populističke svrhe
  • superhik
    10.2k
    Dakle od silne euforije, nabrijavanja na masovnost i najava bijelih invazija po cijeloj Hrvatskoj, oni su za zadnje kolo i derbi prodali 1397 ulaznica. Nas je toliko bilo dolje na radni dan. Važno da nad našom brojnosti likuju.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Važno da nad našom brojnosti likuju.superhik

    Nažalost imaju pravo da likuju. Njihov prosjek je 12.668 dok je naš 3.926. Nažalost itekako mogu da likuju.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nama je u Sevilli isto bilo zabranjeno sveflexXy

    Kad smo vec kod toga kolko se sjecam (gledao na tvu) domaci navijaci su imali bubnjeve i sve za razliku od nasih, rekli da gostujuci ne mogu zbog epidemioloskih mjera imat a domaci sve u 16 :lol:
  • seljak86
    2.3k
    Baš, navijat se može i samo sa grlima
  • xavier
    11.1k
    Ja ću samo ponoviti da se paralelno raspravlja o dvije sasvim različite stvari i one se stalno miješaju.

    Prva je pregledavanje i prijava transparenata te neulazak Torcide. Kako sam već napisao, ja sam siguran da je Torcida i došla s namjerom da ne uđe na stadion. Da nije bilo ovo, našli bi neki drugi razlog. I sad ćemo sebe predstavljati kao žrtve.

    Sasvim druga stvar je postupak policije kasnije.
  • seljak86
    2.3k
    Pa normalno da su to dvije različite stvari i jedino tako se i mogu gledati. Ne znači ak serem torci kaj nije ušla da podržavam postupak drotova kasnije.
  • LovroZG
    1.3k
    To je narativ Torcide. Izložili su lanac događaja tako da na kraju ispada da je srž problema u tome šta Dinamo opet radi sranja u hrvatskom nogometu. To šta se Dinamo (po meni nepotrebno) inatio zbog nečega šta je Torcida napravila ranije je neš šta će si oni zanemarit. Isto ko šta će se zanemarit njihov svjesni rizik s (ne)ulaskom na stadion.

    A sukob navijača i policije se ipak može gledat ko posljedica lošeg tretmana Torcide koji su dožili od murije i po njihovom od Dinama. Uzročno-posljedična veza postoji svidjelo se nekom takvo rasuđivanje Torcide il ne. Al to opet ne znači da moraš krenut u tuču i razbijanje kad ti se ne svidi postupak murije. Nikome život nije bio ugrožen da trebaš tak reagirat. I baš zbog toga, dokle god će si navijači davat za pravo da se pobiju i međusobno i s murijom, društvo će bit na strani policije jer, kakva god ona bila, neće ti ona porazbijat kafić, odmorište il grad.
  • Nolifer
    6.4k
    pa dobro smo napisali tu prije tekme, netko im je stavio drogu u fritule i eto sranja
  • superhik
    10.2k
    mislio sam na brojke na gostovanjima. Dinamo na gostujućim utakmicama gleda 5967 ljudi, dok Hajduk 4311
  • xavier
    11.1k
    Pa normalno da su to dvije različite stvari i jedino tako se i mogu gledati. Ne znači ak serem torci kaj nije ušla da podržavam postupak drotova kasnije.seljak86

    Upravo to i želim reći.
  • Papastrumf
    9.3k

    Aj malo razmisli i o toj brojci. Izgleda da te malo logika jebe.
  • Neki tip
    19k
    mislio sam na brojke na gostovanjima. Dinamo na gostujućim utakmicama gleda 5967 ljudi, dok Hajduk 4311superhik

    Broj Dinamovih navijača na gostovanjima ove sezone je sjajan, ali nije na odmet imat na umu i da nam je 6 gostovanja 2x Gorica i 4x Kranjča. Dodaj i Koprivnicu na sat vremena.

    Njima je najbliži - Šibenik, a iduća Rijeka na koliko sati vožnje?

    Edit: u međuvremenu je papastrumf to malo "jezgrovitije" napisao
  • xavier
    11.1k
    Dinamo na gostujućim utakmicama gleda 5967 ljudi, dok Hajduk 4311superhik

    I uzimaš to tako? Nije ti čudno nešto?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.