• marcio amoroso
    32k
    10 bodova u ovoj grupi je za mene stvarno ok. Za nastupe u grupnoj fazi ili bolje rečeno bodovni saldo iskreno nemam prigovora. Tih deset bodova pokazuje koliko kvalitete Dinamo posjeduje i kakav je bodovni saldo mogao i trebao imati u HNL-u.

    Dinamo europski rezultati su općenito jako podcijenjeni čak i od naših navijača. Ovo drugo mjesto se uzima kao neki poluuspjeh, a treće bi bilo debakl.

    Smatram da je ovo legendarna momčad Dinama i da će generacije pričati o njoj. Tri puta prezimiti u 4 godine nije lako i ja im na tome od srca čestitam.
  • reziser
    6.2k
    Dinamo europski rezultati su općenito jako podcijenjeni čak i od naših navijačamarcio amoroso

    apsolutno se slazem. "ovo su juniori WH, podrazumijeva se da smo morali dobiti, loša igra dinama..."

    dobili smo u Londonu! helouuuu kako god bilo.... i treba im cestitati na svemu! uz malo sreće možda prođemo još koje kolo!
  • Jaro
    5.4k
    Dinamo je dobio cetverplasirani klub Premier lige na njegovom terenu... ostalo su utjehe jalnika...
  • reziser
    6.2k
    Zanimljivo, nakon ove tekme, niti jedna čestitka od tovara u mom mobu, al su zato u nedjelju bili jako aktivni... :vomit:
  • trender
    168
    Prešli Vlašiću pisat u inbox:grin:
  • The Undertaker
    4k
    Ma bodovno smo dobri ali dojam je, barem meni, osrednji pa prema lošem. Uspoređujemo naravno sa prošle 3 godine a ne ono prije.
  • Woot
    101
    Vlašić je 100% dao onu izjavu da pomogne Dinamu. Samo je motivirao Rileta. Niksi legenda :rofl:
  • NORTE
    9k
    Za Oršića iz Hnl-a nije bilo mjesta na terenu u dresu repke čak ni kad je bio na vrhuncu forme i to na europskom planu! Za Livaju je bilo mjesta i prije nego je dostigao vrhunac forme u Hnl-u.

    Slično bi bilo i za Katića i Melnjaka, ali repka sad nema tekme još dugo pa ih se ne može gurnut u prvi plan. Treba brzo sredit neku prijateljsku na Poljudu, jedva čekam, dobro mi zvuči Kazahstan.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja bih spustio Ivanuseca na zadnjeg veznog i dao mu svu slobodu da radi sta hoće… To na europskom nivou vjerovatno ne može proći, ali u HNL može… Bolno nam fali kreativnosti
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ako ispadnemo na prvoj prepreci i u EL,ide se(i gdje) u konferencijsku ligu?
  • og1986
    2.9k
    Ne ide se nigdje. To je to.
  • Deleted User
    0
    — "

    slažem se ali nam je i momčad slabija za olma, gvardiola, majera, jakića, gavranovića......
  • Navijač Dinama
    7.3k
    dovoljno govori da jedan panj Vlašić igra u prvoj reoke a ne Majer/Oršić, koji su tv u boji za ovog precjenjenog tovara.
  • reziser
    6.2k
    Znate li koji je jedini europski nogometni klub a da je u proteklih šest godina u europskim natjecanjima pobjeđivao tri londonska velikana? Odgovor je - Dinamo Zagreb.
  • Infinity
    15.2k
    Fali nam jos Chelsea da popunimo album. Mozda nekad naleti i ostala sitna buranija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.