• marcio amoroso
    32k
    Sad sam gledao emisiju Vlahova sa Zorkom, bivšim urednikom SN. Spominje kao ozbiljnu kombinaciju trener/SD Bišćan/Mance i Čolaka kao pojačanje. Ne znam što bih rekao na to.The Undertaker

    Bišćan i Mance top kombinacija. Čak se i poznaju iz Rijeke.
    Nisam bio nikada za dolazak Čolaka, ali kad vidim da nam Andrić igra napadača potpisao bi ga sutra.
  • Olmic
    2.7k


    Kakav Mance...
  • Eduardo
    17.3k
    Sad sam gledao emisiju Vlahova sa Zorkom, bivšim urednikom SN. Spominje kao ozbiljnu kombinaciju trener/SD Bišćan/Mance i Čolaka kao pojačanje. Ne znam što bih rekao na to.The Undertaker

    Gdje ima za pogledati?
  • marcio amoroso
    32k

    Znaš kako kažu na vjenčanju.
    Ili reci sad ili zauvijek šuti. Ako nešto znaš podijeli s nama. Pusti te fore sa tri točke :joke:
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa sta nije jozak SD, ili je to jos nagađanje i nije bilo sluzbene potvrde ?
  • Olmic
    2.7k


    Te... Znače kao kakav Mance šta će nam on..

    Za jozaka kažu da je to sigurno, a trener je prema jednom izvoru Zekić, a drugom Jakir hahah
  • The Undertaker
    4k
    To je HTV. Ne znam gdje, možda na njihovoj stranici.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Imam nekako osjećaj da bi mogao bit neki peti trener kojeg nitko nije ni pomislio. Tako je bar bilo sa dosta transfera zasad, ne izlaze previše informacije van iz kluba prije nego što je riješeno u zadnje vrijeme.
  • Infinity
    15.2k
    Imam nekako osjećaj da bi mogao bit neki peti trener kojeg nitko nije ni pomislio. Tako je bar bilo sa dosta transfera zasad, ne izlaze previše informacije van iz kluba prije nego što je riješeno u zadnje vrijeme.Dragon1Warrior123

    Istog sam razmisljanja. S obzirom tko se sve spominje molim se da bude tako.
  • NORTE
    9k
    U slučaju pozitivnog rezultata u Londonu mislim da Kopiću rastu šanse kod Barišića tj. za ostanak na klupi na proljeće, a to bi bila tragedija.
  • Baneki
    717

    A kaj Barišić je taj koji odlučuje?
  • NORTE
    9k
    Vrlo draga pobjeda. U Londonu, Engleskoj, na EL gostovanju. Posebno u kontekstu Genkovog kiksa i ispadanja iz Europe. Što će ona značiti za dinamo u vezi trenera i daljnje europske sezone vidjet ćemo.
  • reziser
    6.2k
    Dinamo je do utakmice s West Hamom zaradio u Europi ukupno oko 14 milijuna eura sa svim bonusima. Pobjedom protiv West Hama zaradili su dodatnih 630 tisuća eura. Također, kao drugi u skupini dobili su dodatnih 550 tisuća eura plus još 500 tisuća eura za nastup u drugom krugu,

    U grupnoj fazi Europske lige svaka pobjeda vrijedi 630 tisuća eura, a svaki remi 210 tisuća eura. Također, svaki pobjednik svoje skupine osvaja 1,1 milijun eura, dok drugoplasirani uzima 550 tisuća eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.