• Nino Bule
    11.3k
    - Isplatili smo sve plaće, taj dio je u redu. Nismo se zadužili. Nismo ni posudili. Nismo Biuka založili, ne bavimo se time. Nismo ga založili Benfici. Možda sam trebao prihvatiti ponude za Biuka i Ljubičića. Godinu i pol bismo bili mirni. Ali koga briga što smo nas dvojica ovdje mirni? Navijači žele prvo mjesto. Nismo išli na to. Srezali smo troškove. Nije meni ovdje cilj samo isplaćivati plaće redovito. Mi smo sportski klub koji mora biti profitabilan, moćan. Ne prodajemo budućnost za sigurnost. Nismo napravili transfer 6, 7, 8 milijuna da bi dobili godinu mira. Mi nismo stabilizirani što se tiče financija, ali to ne znači da ne podmirujemo sve obveze.

  • marcio amoroso
    31.9k
    “Ižonglirati plaće”
    Sačuvaj mene i moje Bože poslodavca koji će plaće ižonglirati.
  • BlauDivision
    463
    Ovo je neka nova vrsta demagogije i manipulacije, još neviđena na hrvatskoj sceni :rofl: Šišaju svoje navijače tupim žiletom ali na suho, a ovi se i dalje euforično nude. Čitam po drugi put i ne vjerujem. Jakobušiću nadimak Blefer idealno pristaje.
  • Jaro
    5.4k
    taman mislio napisat, opet ce Brbica vratit da vrati dio dugova, rezultatski ih smjesti kamo po mogucnostima i pripadaji - 5-6 mjesto. Pa i Slaven je krenuo unosnije transfere ostvarivati...
  • SAS1987
    13.3k
    Pa i Slaven je krenuo unosnije transfere ostvarivati.Jaro

    Kazao je Lukša da su mogli prodati nekog i živjeti stabilno godinu, godinu i pol al ih to ne zanima, oni žele naslov. Pa su poslali na posudbu Vuskovića za milijun € za dvije godine :grin:
  • Jaro
    5.4k
    Jbg, oni ciljeve mijenjaju iz dana u dan...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Uprava ih hrani pričama o naslovu, a realno, najbolja stvar za njih bi bila ekipa koja bi na dolasku jasno i glasno rekla vrlo vjerojatno nećemo biti prvaci sljedećih 5 godina, šansa za takav rezultat je jako mala, cilj je stabilizirati klub, sa jasnom sportskom i financijskom politikom, osvajanje kupa te kvalificiranje u skupine europskog natjecanja tokom sljedeće 3 sezone. Dinamo je daleko ispred nas, trebamo hvatati rijeku koja nas je prešišala i ne dopustiti osijeku da napravi to isto.
  • NORTE
    9k
    Treba nam trofej, ne znam želi li ga itko više od nas. A onda će biti sve riješeno. Vrijeme je najbolji pokazatelj, vidjet ćemo se dogodine na Skupštini. Nadam se da ćemo uspjeti ižonglirati plaće dok ne budemo jaki i moćni u Europi, a izvozni potencijal nam je toliko dobar da ćemo na svojim igračima zarađivati.Bosna86
    Kakve su ovo izjave... :rofl:

    Jaki i moćni u Europi. Pa ljudi moji oni ne mogu preko Tobola u europski kolovoz uć. U Ligi za siromašne.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Klub preko 10 god ne može dohvatiti skupine europskog natjecanja, europski klupski koeficijent je na razini zrinjskog iz mostara, a manji od onog škendije iz Tetova. Međutim, priča se "KAD BUDEMO JAKI I MOĆNI U EUROPI"

    :joke:
  • deda
    27.5k
    Zekić potvrđen u Slavenu

    E-GoFiUX0AIqvT0?format=jpg&name=large
  • Eduardo
    17.2k
    U zadnje vrijeme čim netko postane nogometni TV analitičar odmah dobije trenerski angažman... Cvitanović, Ivković, Zekić... jedino Scoriu nitko da uzme.
  • deda
    27.5k
    Nakon što je za rekordan iznos kupila TV prava za natjecanja pod ingerencijom Hrvatskog nogometnog saveza, tvrtka Endorphin Magine potpisala je višegodišnji ugovor s indonezijskim partnerom koji će utakmice Prve lige plasirati na tržište s više od 300 milijuna ljudi, objavio je HNS.

    HNS i Endorphin Magine potpisali su prošle godine desetogodišnji ugovor za produkcijska i distribucijska prava za sve utakmice u vlasništvu HNS-a, počevši s natjecateljskom godinom 2022./23.

    Endorphin Magine potpisao je ugovor s indonezijskom kućom PT Global Media Visual (Mola TV) koja je kupila TV prava za teritorije Indonezije, Malezije, Singapura i Italije od sezone 2022./23. do 2025. godine. Kako je najavljeno iz Endorphina, ovo je prvi korak u širenju distribucije hrvatske lige diljem svijeta.

    – “Ovo je iznimno uzbudljivo vrijeme za hrvatski nogomet – ulazimo na nove teritorije i sada možemo prenositi utakmice međunarodno za 300 milijuna novih navijača, što će pridonijeti snažnom rastu popularnosti ove Top-20 Uefine lige. Oduševljeni smo partnerstvom s PT Global Media Visual, tržišnim liderom. To potvrđuje nedavne uspjehe reprezentacije i klubova te da je hrvatski nogomet uzbudljiva vrijednost. Hrvatski nogometni savez oduševljen je širenjem na ove nove teritorije i u potpunosti podržava nove dionike. Rastuća međunarodna vidljivost hrvatskog nogometa će dodatno promovirati klubove i igrače na ovim tržištima”, izjavio je izvršni direktor Endorphin Maginea David Johnson.

    – “Naša kompanija kontinuirano traži nove i uzbudljive sadržaje koji nam omogućuju da svojim klijentima ponudimo najbolji mogući paket zabave. Prva hrvatska nogometna liga se razvila u vrhunsko nogometno iskustvo. Oduševljeni smo što ćemo svojim gledateljima omogućiti da po prvi puta imaju priliku gledati to natjecanje. Naše partnerstvo s Endorphin Magineom savršeno se uklapa u našu viziju širenja ponude sportskog paketa”, izjavio je Mirwan Suwarso, predstavnik PT Global Media Visuala.

    – “Raduje nas vijest o ovom dogovoru jer se njime potvrđuje međunarodna privlačnost naše Prve lige. Sigurni smo da će gledatelji Mole TV uživati u gledanju hrvatskog nogometa jer Prva liga nikada nije bila zanimljivija, neizvjesnija i uzbudljivija. Ovaj dogovor pokazuje da smo u Endorphin Magineu odabrali odličnog partnera koji će nam pomoći u razvoju i promociji hrvatskog nogometa diljem svijeta”, izjavio je predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza, Marijan Kustić.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da nas ipak sve više zanima kome će u Hrvatskoj prodati prava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.