• Krizy
    35.1k
    Rosteri HNL klubova, s tim da formacijski naravno može drugačije izgledati al zasad ove igrače imaju:

    qpj4ed72uz8yceoy.png
    ptfso5tirq1kajtc.png
    1ngr1qlxfkwt2kyf.png
    trcak0epldixofpd.png
    ip1949a1l791b2g8.png
    7hk8irpbujzx6iff.png
    3vumpeuuses5ota7.png
    wcmbx2jb6yi39lun.png
    7slr17cuz6jq7j1e.png
    3yredckhlu0prdt9.png
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Smješno mi je da ovu formaciju koju si ti stavio za Osijek sam ja prije mjesec-dva pokušo u manageru dok sam nešto experimentiro i doslovno sam imao sve iste probleme koje Osijek sad ima. Nedostatak kreativnosti i igrača naprijed, odsječeni napadači i manjak akcija. Ko bi rekao da manager tako dobro simulira realnost nekada :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    Jedino sam njima stavio tako odsječen napad od veznog, jer je po ovih par utakmica što sam gledao tako i bilo :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Pa što je najbolje nisi stavio krivu formaciju. Kao mađar je malo više naprijed kao neka desetka, ali nije u stvari jer je većinom oko centra kao i ova dvojica.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bjelica je jednostavno takav trener da igra povučeno.
    Pa njemu je hajduk u Zagrebu protiv Dinama uzeo loptu, a Dinamo se branio. Ne bunker, ali se branio. Sreća Kadzior pogodi onaj slobodnjak. Ili oni gruzijci, zaboravio sam kako su se zvali. I oni su nas napadali.
  • Carrasco
    4k
    Znači sad Bjelica ide kod Lokomotive, a Kulenović i Nevistić baš prije tog dvoboja poslani u Lokomotivu.
    Bit će zanimljiva izjava Bjelice prije i poslije utakmice.
  • serbus
    3.5k
    Razmišljao sam gdje staviti komentar ovdje ili u "shit of the day" ali nevjerojatno je količina tog sranja od velikih hajdukovaca od rođenja. Sad je i Katić nešto bacao komentare kao HŽV i slične parole a lik da nije strgan Split na karti ne bi našao. Isto Krovinović hvata formu pa se sjeti da postoji i Hajduk ajde Livaja koji zbog rođenja djeteta ostane pa mu je Hajduk dobrodošao. Ali količina te patetike da su tu zbog Hajduka je stvarno nevjerojatna i još ju ljudi dole puše.
  • Krizy
    35.1k
    Hahaha e svašta
    1wohgby37q4d5dm2.png

    07lrcjjs3py7jy32.jpg
  • Krizy
    35.1k
    Rijeka ima Vuka, Vučkića i Vukčevića,
    kakav Wolverhampton, Roma i Wolfsburg.
  • Plavac
    21
    Zvonarek u Bayern Munchen. Belupo dobija 1.8 milion eura i ako se ispune određeni bonusi, u Koprivnicu bi moglo sletjeti čak i do pet milijuna eura. Za nekoliko godina će se i Nijemci trgati za njega ako ispuni potencijal koji ima.
  • Carrasco
    4k
    Šibenik može otkupiti Jakoliša za 200 tisuća eura.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sad ce hajduk to otkupiti, a Lukša će objasniti da ne mogu funkcionirati bez Europe i kredita, ali da funkcioniraju iako ne igraju Europu i nisu digli kredit.
  • SAS1987
    13.2k
    Prošle godine imao solidnu minutažu u Lille (26 nastupa u ligi, u prosjeku 48 minuta po utakmici) a sada ide na posudbu u Tursku. Oćito da nisu zadovoljni njime.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.