• deda
    27.7k
    Vau, ovakoga igrača neb zvo ni u repstaciju županije
  • Neki tip
    19.2k
    Ok, HNL ide na pauzu, bliže se rep. tekme pa kreću i rep. kenjkanja na koja sam neumjereno osjetljiv i iziritiran, tak da vas lijepo i u miru pozdravljam na 2 tjedna pa se čitamo kad nam se Diname vrati.. :)
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ok, HNL ide na pauzu, bliže se rep. tekme pa kreću i rep. kenjkanja na koja sam neumjereno osjetljiv i iziritiran, tak da vas lijepo i u miru pozdravljam na 2 tjedna pa se čitamo kad nam se Diname vrati.. :)Neki tip sa Zapada

    Ah, uvijek sam mislio da sam jedini. :heart: :grin:
  • Mališan
    1.7k
    "Petar Bočkaj bio je sinoć među najboljim pojedincima , a ponajviše je briljirao u rubrici ključna dodavanja, kojih je sinoć skupio čak pet. Prema definiciji SofaScorea, ključno je dodavanje ono koje neposredno prethodi suigračevom udarcu, ili rijetkim slučajevima — predasistencija.

    Prema tom parametru, Bočkaj ih ove sezone ima već 36, čime je daleko nadmašio ne samo svoje kolege iz HNL-a, već i one diljem liga Petice."

    Kad će izbornik Dalčić razmotriti Peru kao opciju za repst'acju i upariti ga s Livajom?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Škorić je predstavnik Osijeka i zadovoljava regionalni ključ.
  • xavier
    11.1k
    Pa Osječani moraju odlučiti žele li svoju kvotu i dalje imati preko Škorića ili kapetana žele zamijeniti Perom :smile:
  • reziser
    6.2k
    po meni očekivana presica bebeka....
    sad je na institucijama :halo:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kad će izbornik Dalčić razmotriti Peru kao opciju za repst'acju i upariti ga s Livajom?Mališan

    :grin: :up: :grin:
  • deda
    27.7k
    Ok, HNL ide na pauzu, bliže se rep. tekme pa kreću i rep. kenjkanja na koja sam neumjereno osjetljiv i iziritiran, tak da vas lijepo i u miru pozdravljam na 2 tjedna pa se čitamo kad nam se Diname vrati.. :)Neki tip sa Zapada

    Nemoj tako, pratimo mi i repku, ali je Dinamo ipak debelo na prvom mjestu.
  • reziser
    6.2k
    nije za crveni....

    cwiv2ettrtgqjb8h.jpg
  • NORTE
    9.1k
    Dakle u Hnl-u 2021. i dalje nije moguće poništiti karton (slučaj Krešić). Ono što u Engleskoj postoji valjda više od 15 godina kod nas neće nikad.
  • bbb medimurje
    2.9k
    I opet niti rijeci o startu sahitija
  • bbb medimurje
    2.9k
    Otvoreni dzon na koljeno
    Pa to je nevjerojatno
    Pa bar zbog komentara u medijima su mogli spomenuti situaciju i reci da nije nit faul
  • NORTE
    9.1k
    Znači navijačka skupina ("jedino vrijedno što Hrvatska ima") poziva na ubojstvo suca utakmice i istom mjerom prijeti treneru suparnika (jer je stao u obranu suca).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.