• db-izbjeglica
    12.6k
    Elita hrvatskog društva nakon prošlotjednih prijetnji smrću sucu utakmice, ovaj tjedan je odlučila isto poručiti treneru suparničke momčadi i skandirati "bjelica srbine, čakija ti ne gine".

    Sve super, divno i krasno!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čekam analizu suđenja na n+ da donesem sud.
  • deda
    27.6k
    Sramotno. Zar HNS za to nema nikakve kazne?
  • vjeko1701
    5.9k
    A gle, pa nisu to boysi koji skandiraju osuđenom kriminalcu "cigane", kakve kazne.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ovo je skandalozno, to rade 2 kola za redom.
    Ispada da je gore zviždati tamnoputom igraču, nego pozivati na nečije UBOJSTVO!
  • deda
    27.6k
    Licemjerje na n-tu nažalost
  • Nino Bule
    11.3k
    Na stadionu ce pricat kako bjelica nije pruzio ruku jensu, prijetnje smrcu manje bitne.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Konacno anketa o crvenom za livaju na 24 sata
    A po meni jos cisci crveni je za sahitija
    O tome ni rijeci
  • Mali Zeus
    9.3k
    Općenito od tog rukovanja se radi prevelika fama i sad samo da ne budu dječje rasprave tko je kome dao i nije i zašto, što će nažalost biti. Sjećam se onih odbijanja rukovanja u engleskoj ligi i onda traktati o tome jesu li se, ne znam, Suarez i Evra rukovali pa Terry i onaj drugi lik kojem je spavam sa curom, nemrem se sjetiti imena.
    To je samo hebeno rukovanje majko mila.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Za 5 min presica bebeka
    Nadam se da negdje bude live prijenos
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma livaja nije zaslužio crveni, lik mi je odvratan i ne mogu ga smisliti, al jednostavno to nije lakat za crveni...

    Ono od sahitija je crveni da ne može biti čišći.
    Čovjek je džonom pogodio bartoleca u koljeno, halo ej! Ne može mi biti jasno zašto se VAR nije aktivirao, možda jer se čovjek nije previjao i derao?
  • reziser
    6.2k
    nije lakat za crveni...db-izbjeglica

    nije? igrač onesposobljen, i iznijeli ga na nosilima?!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čovjek je džonom pogodio bartoleca u koljeno, halo ej! Ne može mi biti jasno zašto se VAR nije aktivirao, možda jer se čovjek nije previjao i derao?db-izbjeglica

    Noga kao oruđe.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nije? igrač onesposobljen, i iznijeli ga na nosilima?!reziser

    Pa nije, takvom logikom je i lovren na EP trebao dobiti crveni protiv Češke.
  • reziser
    6.2k
    zna se kakva su pravila, sudac bi morao pričekati da vidi posljedicu faula a ne brzati s kartonom, iako je mogao kad je vidio da mora ici zamjena, dati crveni..ali mijakuanje radi svoje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.