• Mali Zeus
    9.3k
    ↪db-izbjeglica zna se kakva su pravila, sudac bi morao pričekati da vidi posljedicu faula a ne brzati s kartonom, iako je mogao kad je vidio da mora ici zamjena, dati crveni..ali mijakuanje radi svojereziser

    Mora ili ne ići zamjena, je li igrač onespospobljen i ima li krvi nisu kriteriji za dodjelu crvenog kartona tj ne bi trebali biti. Gledanje posljedica faula i na temelju toga dodjeljivanje kartona je baš brzanje s kartonom.
  • reziser
    6.2k
    ajd ok..ti znaš

    možda se nakon ovog netko i zapita...
    U vrijeme dok je Nenad Bjelica davao izjave s tribine na kojoj su se još uvijek nalazili navijači Hajduka počele su uvrede. Ostatak stadiona je već bio prazan i odjekivalo je: "Bjelica Srbine, čakija ti ne gine" ponovili su u više navrata. Neugodna situacija, pogodilo je to trenera Osijeka, izbacilo ga iz takta, kako i ne bi, nije prešutio nakon što je odradio javljanje. Bio je uzbuđen, potresen...

    "Jeste li čuli? Hoćete li ovo notirati?'', viknuo je Bjelica prema splitskim novinarima pa dodao:

    ''Da znate, pola sam Hrvat, a pola Crnogorac''

    i kazni kako treba....drugi put u 2 utakmice....ikog briga? očito ne dok se nekon nešto ne desi....standard kod nas...saniranje posljedica, pa kako, zašto, od kuda....
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus ajd ok..ti znašreziser

    Istina, znam.
  • deda
    27.6k
    VAR se aktivira jednako u slučaju mogućeg crvenog kartona, kao i u slučajevim mogućeg jedanaesterca te offsidea pri pogotku. Dakle, ako sudac ili VAR soba nije siguran, a situacija je možebitnog crvenog kartona VAR se mora aktivirati.
  • reziser
    6.2k
    deda, nemoj me s VARom :joke:
  • deda
    27.6k
    Ma ono, ja samo o pravilima. :razz:

    Inače, nisam gledao tekmu pa nemam komentara na situacije.
  • reziser
    6.2k
    inače o VARu šutim cijelo vrijeme, a bilo je ohoho prilika da komentiram, :cry:

    recimo, situacija kod 7:0.... 4 minute se gleda VAR zbog zaleđa.. 4 minute......
  • reziser
    6.2k
    Ivan Bebek sazvao je za danas u 13.30 sati, press-konferenciju u riječkom hotelu Hilton

    čekamo.....
  • deda
    27.6k
    Tovari će u Šibeniku biti bez Livaje. Da vidimo koliko im znači.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čovjek jučer nije 5 puta loptu dirnuo.
    Mislim da će oni bolje izgledati bez njega.
  • deda
    27.6k
    Nema veze, bitno da je on u repki. Yupi :party:
  • reziser
    6.2k
    sam nek ih bude sto vise.... :joke:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nitko da komentira kako Livaja izgleda bez brade. Uglavnom za upozorenje da je samo za iznad 18.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vidjet cemo oce li startat Livaja u prvoj postavi u naredne 2 tekme. Nike valjda da ga je stavio u prvu sam zato kaj se u Splitu igra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.