• db-izbjeglica
    12.7k
    Halo ej, barcelona ima 5 osvojenih ligi prvaka u čitavoj klupskoj povijesti, bayern i liverpool, institucije svjetskog nogometa 6...

    To je bolesno...
    Za vrijeme jedne karijere pet puta osvojiti najprestižnije klupsko natjecanje sa istim klubom... Treneri su dolazili i odlazili, suigrači su dolazili i odlazili, a njih par je sve guralo...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nevjerojatno mi je ovo kako Real osvaja te naslove. Kako su se ove godine izvukli protiv PSG, Chelsea i Citya i na kraju u finalu s jednim udarcem u okvir gola. Ne može se reći da je nezasluženo, ali Liverpool je zaslužio daleko više da uzmu ovo.
  • Guinness
    1.9k
    ali Liverpool je zaslužio daleko više da uzmu ovoMr Anderson

    Ma da? Prolazak protiv Benfice i Villareala vrijedi puno više od dvomeča sa Parisom, Chelseajem i Cityjem?
    Konstantno se gura to da je Real imao sreće, ali u 7 utakmica, sa (po)najboljim klubovima današnjice govoriti o sreći... Malo je uzorak prevelik za takvo nešto.

    Žao mi je samo šta je Liverpool izvukao FA i Liga kup, i to na penale, da nisu ostali bez svega ove sezone.
    Otočki tovari.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pričam o jučerašnjoj utakmici u kojoj je Liverpool bio daleko boljim. Kaj si se zapjenio? Kakvi otočki tovari?
  • Neki tip
    19.1k
    Ne može se reći da je nezasluženo, ali Liverpool je zaslužio daleko više da uzmu ovo.Mr Anderson

    Jučer mi isto to veli sin. Navijao je za Real, ali komentira mi kako je Liverpool više zaslužio.

    Pa ću odgovoriti isto ko i njemu. Imas golmana, napadače, veznjake, braniče.. svi čine momčad. I svi imaju neke svoje uloge.

    Uloga napadača, npr, je da zabiju golove iz svojih šansi, a uloga golmana da obrani svoj gol.

    Courtois je jučer sjajno odradio svoju ulogu, a Liverpoolovi napadači nešto slabije.. Bolje odrađena uloga doprinijela je momčadi i Real je posve zasluženo odnio pobjedu.

    Mislim, znam da ti nemaš 9 godina, ne pada mi na pamet potcjenjivati ovim odgovorom, ali nekad su i banalne istine ipak istine - jebiga, golovi se broje, ne šanse..
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa zato sam i napisao da se ne može reći da je Real nezasluženo. Zabili su iz tog jedinog udarca, Courtois je sve poskidao i uzeli su. Svaka čast.
  • xavier
    11.1k
    Ova što je pjevala prije početka utakmice žali se da su navijači oba kluba veoma nepristojni jer su za vrijeme njenog nastupa pjevali svoje pjesme umjesto da se stišaju i uživaju u njenom nastupu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Crusades1986
    9.6k
    Da se pita nogometne navijače ti (ili bilo tko drugi) uopće ne bi pjevala prije utakmice tak da sve njih vjerojatno ne može više boljet ona stvar za to kaj ti misliš da je nepristojno.
  • Jaro
    5.4k
    lijepo su je izvizdali i nadglasali . Mozda uefa shvati da funale LP nije jbn superbowl i da ekipa to gleda radi tekme, a da nine tekma ukras spektaklu...
    Izlaze videi nereda vani, hrpa "lokalaca" bez karata i bez europskog govornog podrucja pojusava i ulazi u krug stadiona, a ekipa s kartama od parsto eura ostaje zatvorena vani. Tak je to valjda kad stadion napravis u imigrantskom getu...
    Naravno,narativ ce na kraju biti da su LFC navijaci zakasnili i napravili nerede. Jer najlakse je navijace okriviti...
    Kaj se tice tekme, RM je zabio, LFC nije. Poanta nogometa su golovi i oni se broje. Kak je netko rekao, RM je ovo odradio ko standard ligasku tekmu. Njima je to "dobar dan".
  • BBB Sibenik
    4k
    Luka je u Real dosa tek sa 27g iz Tottenhama. Ovo mu 10.godina u Madridu. Nez da itko tako kasno dosa u neki klub i toliko dugo osta na visokom nivou igrajući, a ne u Realu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mnogi gledaju karijeru Modrića tek od dolaska u Madrid kaj je potpuno pogrešno. Modrić je još u Dinamu dominirao sredinom protiv Arsenala, Werdera i Ajaxa, na Wembleyu s repkom pojeo Gerrarda, Beckhama i Lamparda. U Tottenhamu je 2011. bio igrač godine i jedan od najboljih veznjaka lige tako da je nevjerojatno kaj on radi zadnjih 15 godina i da je na istom nivou svo to vrijeme.
  • thomas22
    256
    Kolko se ja sjecam kontra Werdera su Luka i nasi vezisti kraj Diega izgledali smijesno
  • Ludovic IX
    5.2k
    Samo si ti ispao smiješan. Luka je jedini vezni onda bio koji se mogao boriti s njima i donekle je i držao to.

    Izbacili bi ih da smo realizirali 50% šansi gore.
  • thomas22
    256
    Kaj bi bilo kad bi bilo hahaha, ivankovic je izjavil da je luka bolji od diega i samo ga nepotrebno motiviral, diego odigral u maksimiru vrhunsku tekmu, a luka bil nevidljiv...i ode werder dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.