• superhik
    10.3k
    Jel mi se čini ili Viki navija za Real :lol:
  • Nino Bule
    11.4k
    85a min prva zamjena don carla
  • jp23
    2.2k
    Naš TV Serviser učio od najboljih :cool:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Real prvak Europe 14. put!
  • Captain America
    13.5k
    Luka ima isti broj LP ko kakalonci :rofl:

    iHALA MADRID, VAMOS REAL!
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ma meni je Pero top. Malo jos dok se prilagodi, dok prode pripreme i bit ce topcina
  • NitkoBitan
    11.9k
    Zesce hajdukovci proslavili kup nego ovi ligu prvaka
  • Nino Bule
    11.4k

    Njima je ovo jos jedan dan u uredu, tako su i odradili utakmicu.
  • Jaro
    5.4k
    Jel mi se čini ili Viki navija za Real :lol:superhik

    Veliki fan Liverpoola... Eto,moze se i objektivno...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jesam li ja krivo čuo ili su Španjolci stvarno pobijedili u 16 zadnjih finala prije ovoga danas? Čudesni su, jednostavno čudesni.
  • Ali
    1.9k
    Ako zelis osvojiti CL, moras imati Hrvata u zapisniku !

    A onaj offside neka mi pojasne ako je (kao nema namjere stopera) , kako su onda mislim isto tu na stade de france, pustili onaj Mbape-Benzema gol u ligi nacija protiv Portugala ili je Italija neznsm, hnam da jf finale bilo i da je jedva stopetu liznula kopacku a bas je dodavanje bilo a ne udarac kao valverde danas, i tamo nema, a ovdje ima ?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jesam li ja krivo čuo ili su Španjolci stvarno pobijedili u 16 zadnjih finala prije ovoga danas? Čudesni su, jednostavno čudesni.marcio amoroso

    Da... Zadnji španjolski klub koji je izgubio finale, a da to nije bilo od drugog španjolskog kluba, je bila valencia 2001.godine protiv bayerna.

    Strašno...
  • Ali
    1.9k
    Pogledah maloprije statistike i sastave u finalima;
    Luka Benzema i Carvajal su jedini u startnih 11 u zadnjih 5 finala CL, i svih 5 su osvojili.
    To treba imati kao masterclass za neke buduce sportske direktore i managere. Cisto da se pojasni ekipi sto znaci konstanta. I da instant nakrcavanje obicno ne donosi nista, psg, mci i slicni projekti.

    Livi-Ademi-Orsa osovina u nasem slucaju... do igracke mirovine i onda na funkcije u klubu, i to jednog dana, sef akademije, trener i sportski direktor . Kao sto Salahu nije svekedno kad u finalu vidi ovu gore trojicu, tako mora biti i u hnl na derbyu kad se dodju pozdravit da protivnik zna da ova trojica plavih su ti koji na kraju uvijek dignu pehar
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Modrić se bez ikakvog problema treba svrstavati u krug od svega nekoliko najboljih veznih igrača u povijesti nogometa, a možda čak i kao najbolji.

    Mislim da oko toga više uopće nema dileme.
  • Neki tip
    19.1k
    Baš jučer nešto slično izjavih na jednom drugom mjestu.

    Slično u smislu da nisam dodao ovaj "jedan od", nego najbolji.

    Teško nekako i konačno zvuči kad veliš "svih vremena" ili "u povijesti nogometa", ali zaista bi bilo jako teško prokopati u cijelu "povijest nogometa" i naći kompletnijeg i uspješnijeg veznjaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.