• Dudu
    2.6k
    Bartol Barišić i Tomislav Duvnjak uvršteni su u famozni izbor od 60 najvećih talenata 2020., The Guardian.
  • markoli
    1.7k
    Obojica skupa počeli u Croatiji Sesvete i skupa otišli u Dinamo kao klinci.
  • Mali dioničar
    14.3k
    The GuardianDudu

    Hvala Aleksandru Holigi.
  • Dudu
    2.6k
    Goce dobio nogu, novi trener je Prelec. Dobra odluka po meni.
  • Kwedi
    3.8k
    insajderske informacije govore kako nisu goreg trenera imali dugo vremena.

    ista pjesma bila i u Širokom.

    ozlijedio pol ekipe na pripremama, da nema blage veze o formacijama i ulogama igrača.



    al ovo je i od strane kluba komično objašnjenje s virusom:

    Ovim putem obavještavamo javnost kako su GNK Dinamo i Goce Sedloski postigli sporazum o raskidu ugovora na mjesto trenera B momčadi našeg kluba.
    Tijekom svog mandata Sedloski je četiri puta bio u samoizolaciji te je na kraju prije dva dana dobio pozitivan nalaz testa na COVID 19 što ga je nažalost spriječilo da svoje trenersko znanje prezentira mladim igračima GNK Dinamo.
    Sedloski i klub su procijenili kako je u ovoj situaciji, a obzirom na velik broj utakmica koje dolaze prema rasporedu, sporazumni rastanak najbolje rješenje.
    Sedloskog će na mjestu trenera B momčadi naslijediti Ivan Prelec, naš bivši igrač i trener mlađih kategorija GNK Dinamo.
    Gospodinu Sedloskom želimo puno uspjeha u nastavku trenerske karijere.
  • immerwieder
    1.2k
    znači dvojka boljeg trenera od jedinice
  • Kwedi
    3.8k
    nevjerojatno da su dali (kako bi Miroljub Petrović rekao) buzdovanu mladu ekipu, a sigurno su znali kapacitete i mogućnosti.

    Goce mi je najdraži stoper kojeg sam gledao u Dinamu, al ovo kaj sam čuo o njemu je teraj dalje od Maksimira
  • Dudu
    2.6k
    insajderske informacije govore kako nisu goreg trenera imali dugo vremena.Kwedi

    Isto sam cuo od prijatelja koji dobar s fizioterapeutom druge ekipe, kaze ono stara ruska skola trenera, bez neke ideje na treninzima.
  • Kwedi
    3.8k
    Sad još nek otprdi Kopić.

    Taj je isto težak karakter.
  • xavier
    11.1k
    Goce mi je najdraži stoper kojeg sam gledao u DinamuKwedi

    Stvarno? :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Stvarno? :yikes:xavier

    da. naglasak na najdraži.
  • xavier
    11.1k


    Pa vidio sam što si napisao, samo kažem da mi je to dosta iznenađujuće.
  • deda
    28.1k
    Ovo bi čak trebala biti dobra odluka jer moja osobna procjena je kako je mali Prelec dobar trener za mlade kategorije, još uvijek nije spreman za seniorski nogomet, a možda nikad ni neće.
  • Carrasco
    4.1k
    DINAMO II; Josipović, Hrvoj, Jelenić, Šutalo, Daničić, Duvnjak, Janković, Julardžija, Karrica, Kapitanović, Svržnjak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.