• db-izbjeglica
    12.6k
    taj transfermarkt je s engleskim igračima smiješan.
    svaki englez koji zna istehnicirati 10 puta lijeva-desna vrijedi minimalno 20 milijuna.

    pa ovaj dele ali kao vrijedi 32 milijuna eura, a lik zadnju dobru tekmu odigrao prije 3 sezone, da biram momčad prije bi stavio lovrića da igra, al ozbiljno, ne pretjerujem.
  • xavier
    11.1k


    Kako sam puno puta napisao, "vrijednost" igrača je jako relativan pojam i ovisi o puno faktora. Nemam ništa protiv TM-a, dapače, stranica je odlična i skuplja jako puno korisnih podataka na jednom mjestu, ali uzimati tu "vrijednost" igrača kao nešto relevantno baš i nema smisla.
  • db-izbjeglica
    12.6k


    pa kažem, uostalom netko kreira te cifre i itekako može biti subjektivan.
    mislim, u top10 najsupljih igrača trenutno su 4 engleza. :lol:
    trent alexander-arnold (desni bočni) valjda vrijedi isto kao i haaland, za kojeg nakon 5 dodira vidiš da je nogometni kolos i da će (ako ga zaobiđu ozljede) vladati svjetskim nogometom sljedećih 10+godina.
  • serbus
    3.5k
    Ko jebe stožer i papka capka , ako ne otvore masovno doć između "spoja" sjevera i istoka tamo je rupa pa neka grmi i iz šume ako treba. dinamo uber alles , znači i izanad korone.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ima gdje snimka utakmice s blažičkom, nisam čuo kako je skvičao kod golova, a volio bi :sweat:
  • Gelipter
    3.4k
    Ja se još uvijek tresem i adrenalim me pere, a možda i nekaj drugo. Možda je vrijeme za cijepljenje jedno. DINAMO JE U ČETVRTFINALU!
    7dl2xcfqxx41x1r8.jpg
  • Gelipter
    3.4k
    I da Ivanušec isto odličan, u lošoj prvoj tekmi jedan od rijetkih koji nije imao respekta, jučer je to još samo podigao za koju razinu više. Driblinzi fantastični. Akciju za treći gol Orše koju je on započeo mogao bih gledati do sljedeće tekme. I Stojke nije dobio crveni treba i na tome čestitati. :joke:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    dinamo je bacio tottenham na konja :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Bitz će repriza na Areni 1 u 15:15 danas.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ma tko će to sve gledati, nemam živaca, trebao sam na snimalicu staviti, uvijek zaboravim.
    hoću samo "gušenje" kod golova čuti :sweat:

    sad mi je tek palo na pamet da mogu reprizu staviti na snimanje

    16868078.jpg
  • serbus
    3.5k
    ako imate račun na https://www.torrenthr.org/login.php , tamo stave često sve tekme pa i ovu čak sa emisijom prije i poslje tekme za skinut.

    "Torrent uz utakmicu sadrži i uvodnu emisiju, emisiju s poluvremena, te odjavnu emisiju"
  • Carrasco
    4k
    Pa ovo je sveeeeeeeeeeeeee!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    gledam sad malo reakcije engleskih medija, nekakvu emisiju nakon tekme sa crouchem.
    meni nije jasna ta njihova razina neobjektivnosti i samodopadnosti, koliko puta im se treba dogoditi neko ispadanje da shvate kako njihovi klubovi koji nisu sami vrh i igraju LP nisu baš toliko bolji od kvalitetnih momčadi van liga petice i da bi ti klubovi u premierligi bili nekakva sredina?

    pa samo ove sezone je leicester ispao od slavije, a tottenham od dinama, sjećam se da je prije par sezona tottenham ispao od nekog belgijskog kluba, malo prije toga od basela, everton je ispao od dinamo kijeva. znači, događalo se i događa se, nije to nešto što će se dogoditi jednom u 10-15 godina, a njima su reakcije kao kad je hajduk ispao od gzire.

    i ono, ajd da su oni preplaćeni na te trofeje, al jbt taj tottenham je zadnji trofej osvojio valjda prije 30 godina, al oni iznova i iznova očekuju da će se prošetati u konkurenciji najboljih klubova po europskim državama. neće, jer nisu toliko bolji!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.