• Dudu
    2.6k


    Meni kasnio par sekundi u odnosu na Sofu, a prijatelji na Whatsapp komentiraju svaku šansu, sličan mi zvuk za gol i poruku, koliko me puta štrecnulo sinoć hahah
  • reziser
    6.2k
    gledam obrane Livija, čudo jedno....
    ne spomijnemo bas Catharinu..... kako nas je sjebo u Londonu jučer je imao 3 spašavanja gola, odigrao je odlično
  • db-izbjeglica
    12.6k
    treba se sad koncetrirati na posao, još je i petak :confused:
  • reziser
    6.2k
    treba se sad koncetrirati na posaodb-izbjeglica

    dolazim na posao, i svi mi vele, očekivali smo da te danas nebude :rofl: :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja sam od doma zbog ovog smeća od corone, nema mi tko što reći :confused:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    i ovaj stožer bi za 1/4 finale trebao dopustiti određeni dio ionako srezanog kapaciteta maksimira.
    pocrkat će pola države ako pustite par tisuća ljudi na stadion, daj ono...
  • reziser
    6.2k
    nema teoretske šanse za tak nekaj na žalost
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa ionako im se okupilo par tisuća ljudi pred stadionom, šta se prave grbavi.
    ako treba nek na ulazu u stadion trebaš pokazati negativan test. kapacitet je toliko srezan da pričamo o 2000 ljudi.
  • Miro93
    2.7k
    Ma ja dolazim na cetvrtfinale u zg sigurno. Bez obzira kakav rezultat bude u prvoj (ako bude gostojuca) i bez obzira na koronu. Na takvoj utakmici se mora biti negdje oko stadiona.
    A danasnje naslovnice novina lijepo uokvirit. Za jedno 30-40 godina ce se to objavljivat na forumima.
  • Jura
    210
    Igračima naklon do poda. Fešta ispred stadiona je vrh, napokon prava sinergija igrača i navijača.
  • Ludovic IX
    5.2k
    ja sam to radio zadnjih 5 minuta regularnog i zadnjih 10 produžetka
  • cron1ck
    1.5k
    Kad sam se probudio, iako mamuran, shvatio sam da ovo nije san :starstruck: :cool:
    Gledam sad opet sažetaka i mene jos vise fascinira, od svega sto ste rekli, nasa širina klupe. Tko je god usao napravio je odlican posao i po tome se najvise vidi koliko smo jaki.
  • Neki tip
    19k
    Ovaj put uopće neću opisivati svoje emocije. Ionako nije opisivo..

    Umjesto toga, reći ću vam što je prvo rekao moj sin nakon što smo prestali skakati i grliti se:

    "Pa ja ću ovo pričati svojim sinovima..!" :love: :lol:

    Mali ima 8 i pol godina. :grin:

    A što je najbolje, koliko god izjava u tom trenutku meni bila smiješna, a i sad je... vjerojatno je istinita.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    najbolje od svega, ovaj usrani maksimir postaje neosvojiva tvrđava, brijem da se svi protivnici zapitaju, gdje smo mi to došli, kad vidiš to sve okolo ne možeš ostati pribran. osjetila ti govore da igraš protiv seoske momčadi u pripizdini i to poslije nekakve epske kataklizme, a oni na terenu znaju igrati i najnormalnije ti pariraju nogometnim znanjem.

    čuvajmo ovaj maksimir...možda bi ga još trebalo malo i poružniti :lol:
  • Ludovic IX
    5.2k
    gledao sad i jedino je Lloris po TM-u manje vrijedan od naših Livija, Majera i Petkovića. Ne računam Gvardijola kad nije igrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.