• deda
    26.3k
    Ići će ne boj se
  • Bosna86
    11.1k
    Na fbu od zone ni slova o pobjedi u futsalu da se da postovanje deckima a iz varazdina u minutu kad je ko kome dodao.Valjda ce iz GNKa prepoznat to.Tom Hanks


    Ne vodi jedna osoba sve društvene mreže... S obzirom da nitko od nas nije placen za to, normalno je da se sve ne može objaviti istoga trenutka... Nikad nijedna utakmica nije prošla da se nije popratilo
  • Tom Hanks
    2.4k
    Sve 5,samo twitter malo tko koristi sto se vidi i na ovoj objavi.Vise ljudi je istu sliku vidjelo ovdje na forumu nego na tom twitteru.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Jedna osoba koja vodi fejs je bila na tekmi u Varaždinu, druga ima malu bebu.
    Nijedna tekma Futsal Dinama nije prošla da je nismo popratili, nikada otkada ima Zone. Jedan od moderatora Zone je povjerenik FD, čak dvojica plavi prijatelji. Svi od nas članovi. Ja mislim da je to od nas kao Zone i više nego dovoljno.
    Siguran sam da bi za klub Futsal Dinamo bilo jako dobro da im je više ovakvih.
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.