• Šteco
    530


    Od sveg ti srca hvala.
  • Mihaljević
    8k
    95% utakmica gledam sa starim od rođenja, i nebitno koji napadač promaši zicer npr. Eduardo, Henriquez ili Petko uvijek slijedi njegova rečenica "Cico bi ovo zabio", neviđen golgeter i jako mi je žao što nisam rođen u njegovo vrijeme.
    Mural-Cico.jpg
  • Sajla
    3.3k
    [img]http://IMG-20240301-184930.jpg

    Nismo stigli po danu nego nakon što je već ograda bila zaključana, ali smo ipak Cici upalili svijeću...
  • agramZ
    2.3k
    definicija purgera, i u becu zauvijek pamcen kao gospodin, cico zivi vjecno!
    2021_11_04_Dinamo-Zagreb-Rapid_EL_HP_10.jpg
    2021_11_04_Dinamo-Zagreb-Rapid_EL_HP_12.JPG
  • Jaro
    5.4k
    Cico bi ovo zabioMihaljević

    Yep, kod mog starog ista stvar...
  • Georg Koch
    3.4k
    Kod mog isto.
    Samo je Cico dobar golgeter.
    Samo je Ladic golman bez pacerskih golova.
    I iznad svih, Zajec je najbolji igrac ikada, eh kako je on od svog sesnaesterca, uzme loptu, prodje 6 igraca i zabije gol.
    Nema vise igraca tog tipa...

    I tako, ista prica svaku novu tekmu :sweat:
  • rioda
    2.2k
    Ladić golman bez pacerskih golova? Malo jesam premlad da znam puno o njemu, ali koliko znam on baš i je bio poznat po takvim golovima. Branio nemoguće, primio pacerske golove :grin:
  • Georg Koch
    3.4k
    Branio nemoguće, primio pacerske goloverioda

    Da, jest, ali u mog starog je ta prica, koga gotivi-gotivi, bez obzira na sve.
    Zato mu je Zajec najbolji igrac Dinama u povijesti i slicno :cool:
  • Mihaljević
    8k
    tako, ista prica svaku novu tekmuGeorg Koch

    "20 minuta 3:0 i gotovo" :lol:
  • Paggini
    6.2k
    20 minuta 3:0 i gotovo" :lol:Mihaljević

    AHAHAHAHAHA, jebemti mislio sam da je samo moj stari hahaha.

    Svaki put kad ga nazovem kad Dinamo sjebe "Ma jebes ti takvu igru, sjecam se ja 82e, nema to, izadju van ko psi, 20. minuta 3:0 pa si ti misli, nema tu priče pretjerane, sjecam se kad je zvezda dosla, alo zvezda jedna, nabili ih i ajte srbi kući plačući"

    Svaki jebeni put hahahah
  • miro
    3.1k
    Ista stvar i kod mene :lol:

    Zajec najbolji ikad, "ma kakav Modrić"
  • mlinchica
    1k
    Cico, Zeko i Mlinka, junaci mog tate, a posljedično i svih nas u obitelji jer i godinama kasnije o njima slušamo.
    Bit će i neke novije generacije koje će slušati o Orši, Petku, Ademiju..
    Cico :heart:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    moj stari isto veli "tak se igra ko dinamo kad je 82' u 20 minuta zabio 3 gola i lagano do kraja rijesavao utakmice", uvijek volim popricat o tekmama s njim, veli da ni jednu nije propustal,na svakoj je bio i na svakoj nije bilo ispod 20.000 ljudi, kaze "dode jedan Ofk Beograd ili Buducnost a stadion pun."
  • nemapredaje
    1.9k
    Jebiga, moji su stariji :lol:

    Njima je Zambata idol
  • Dudu 9
    144

    Ista stvar je i kod mog tate, samo što je uz ovu trojku tu i Cerin, ustvari on mu je najdraži.
    Nasmijali su me ovi komentari, jer su njegovi isti.

    Cerin bi ovo zabio žmireći
    3 gola u prvih pola sata i gotovo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.