• SAS1987
    13.8k
    Da nema pretresa mogao bi netko nešto opasno unjeti na sjever :rofl: :lol:

    6C9gt2Wr4dwfLgz_1696798071.jpg
  • serbus
    3.7k


    Jesi svjestan da ova fotka sutra izlazi kao članak na indexu o derutnom Maksimiru koji se ruši? :rofl:
  • SAS1987
    13.8k
    trebao sam staviti watermark :lol:
  • Facke
    2.5k
    Male sam se ucital i raspital kaj se tice stadiona. Na kraju krajeva , sve kaj se govori je mazanje ociju. Kulike ja sad znam, pa ni paperi za "zamjenski" stadion nisu reseni. Nis od toga nebude. Ak sam sve dobre pokopcal nije cele zemljiste Kranjce od grada?! Da su tu jos neki igraci vu igre kaj bi love steli?! Da i tu jos ima dosta pitanja.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    naravno da je kranjca mazanje ociju samo kaj dobar dio nas ili ne zeli vjerovati u to ili stvarno misle da ce se nesto izrealizirati. Pricekajmo samo proljece kad bi trebali pocet "radovi" pa cemo vidjet.
  • Dautbegović1
    92
    Proračun grada Zagreba za 2024 će sve otkriti.što se Kranjčevićeve tiče
  • mali M
    3.8k
    eh, govorim ja to dugo već da je to neozbiljno i da služi za mazanje očiju... pa pogle samo vlasnike parcela koji se trebaju riješiti (Petrač, Medvidović, Kordić, ekipa sa Kosova) i sve će ti biti jasno.. Grad, u ovom slučaju direktno TT jer se on jako hvali sa tim projektom, se služi ovime samo za pranje love... Kome to nije jasno, taj je i u Šimiću vidio najveći problem. Odma sam rekao da trebamo ići u partnerstvo sa Sesvetama, njima pomoć sa 2milje da se napravi montažni stadion sa kojim oni imaju i dugoročnu perspektivu zbog same naravi naseljenosti i potencijala i od njih odma napraviti filijalu.
    Ma kažem, meni je najviše žao, al čak sam se i kladio tu sa nekima da nebude ništa od Kranjče.. TT je samo skužio da nemože više dobivat glasove i podršku na renderima Maksimira pa je samo našao zamjenski stadion za rendere..
  • The Undertaker
    4.4k
    Dolaze izbori, "renderirati" će se uzduž i poprijeko, najviše projekti za daleku budućnost. Danas čitam o tunelima kroz Medvednicu. Čekam render. Bit će toga još.
  • boem
    309
    Proračun je ionako samo lista želja, tako dugo dok ne krenu radovi nema tu ničeg.
  • Endeavour
    496
    Vjerovat ću tek kad vidim dva krana u pokretu. A za Maksimir očekujem barem dvije sezone neke “demolition team” dokumentarne serije na Discovery ili History kanalu…
  • Patak
    2.5k
    A koliko bi koštao "demolition" sadašnjeg Maxa? Mislim, realnije je graditi novi tam pored bez cijene rušenja i odvoženja armirano betonske konstrukcije.
  • Facke
    2.5k
    Opce neznam cemu se te zavrzlame oko toga placa na maksimiru. Ak nam se neda da gradime tu taj stadion, kaj bume? Cekali da se i zapad ili sjever iste zatvore. Ja bi da sam v Dinamu vise kurca cekal. Znam da nije popularne mislenje, znam da velimi broj boysa to sigurno ne zeli, ali na kraju bu ak se to s maksimirem ne resi sigurne dosle do toga da bu stadion na druge lokacije. Kad tad bumo morali van s toga stadiona. Same je pitanje el bumo onda imali kam iti.
  • SAS1987
    13.8k
    A koliko bi koštao "demolition" sadašnjeg Maxa? Mislim, realnije je graditi novi tam pored bez cijene rušenja i odvoženja armirano betonske konstrukcije.Patak

    Pričalo se da oko šest milje €.
  • Patak
    2.5k
    Sad su u Zagrebu u tijeku obnove nekih sveučilišnih zgrada. Koliko sam čuo cijene su podivljale jer ima malo građevinske operative tak da bi prije dodao jednu nulu na tu cifru kad krene javna nabava. A s druge strane ne znam koliko bi to buke i prašine bilo za okolno stanovništvo i koliko dugo bi rušenje trajalo.
  • scooniepenn
    2.1k

    Stadion Maksimir bez ikakvih problema mogu raditi Kinezi ili Mađari čija će cijena biti onakva kakvu oni mogu ponuditi. Zašto bi stadion za 30.000 gledatelja koštao 100 milja EUR-a, kad možda može 85 ili 90 milja. Projekt Pelješkog mosta je jako dobar primjer, koji pokazuje da se za takav infrastrukturni projekt može napraviti pozivni natječaj i kontaktirati takve strane igrače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.