• Gubec 1986
    2

    Evo moj prvi komentar na Forumu! Pozdrav svima! (Imam englesku tastaturu tako da nema kvacice kod mene)

    Da se nadovezem na istocnu tribinu - Meni nije jasno zasto nju nisu vec srusili. Mogli su na tom mjestu izgradit jednu manju monatznu tribinu, i tu istu prodat ili poklonit nekom klubu u HNL ako vise nema za nju potrebe.

    Dali znate zasto se kamere ne postavljaju na istocnu stran da se gleda zapad? Jer to bi bar malo uljepsalo sliku na TV u.

    Plavi pozdrav!
  • DrawTube
    3.2k
    Ako sam dovoljno upućen mislim da je to zbog sunca, da bi kamera na istoku imala problema kad bi se prenasale popodnevne tekme jer bi sunce tuklo u nju. Doduše mislim da Orijent ima kameru na Istoku krimeje ,ali opet riječki neboderi zaklanjaju djelomice sunce
  • Juznjak
    3.1k

    Mislim da imaš pravo. Imao sam prošle godine razgovor s ekipom o tome i mislim da smo zaključili da je na apsolutno svakom stadionu u 1. HNL prijenos sa zapadne tribine zbog sunca. Moguće čak da se to i spomenulo na nekom podcastu ili tako nečemu.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Što se tiče rušenja i građenja istočne tribine, to je naprosto prekomplicirana zajebancija i jasno mi je da klub nije išao u to. Prije svega, ne radi se o klupskoj nego o gradskoj imovini koju bi se prvo trebalo uništiti, pa počistiti, a onda nešto ponovno graditi na njezinom mjestu. Ako se ruši Istok, ruši se i tribina na Hitrec-Kacijanu, potencijalno se teren neko vrijeme ne može koristiti i oštećuje se, a pitanje je koliko se cijeli taj zahvat u tuđe vlasništvo sa svim dozvolama, projektima, rušenjem, odvozom i gradnjom uopće isplati.

    Da ne kažem da je čisto kao poruka odgovornima važno da se ni lipe ne ulaže u ovaj stadion. Sjetite se da je ne tako davno kandidatkinja za gradonačelnicu stranke prerano umrlog kriminalca na čelu gradu predlagala novu istočnu tribinu i njezino natkrivanje kao pokušaj rješavanja problema Maksimirskog stadiona. Malo morgen.

    Postoji samo jedno rješenje za Maksimir: kompletno rušenje svega što postoji i građenje kompletno novog stadiona od temelja do krova, par metara jugozapadno u odnosu na postojeći.
  • markoli
    1.7k
    Na prijateljskoj Hrvatska - Francuska prije par godina je kamera bila na montažnim tornjevima na istoku i gledala je prema zapadu, izgledalo je 10x bolje nego sad.

  • Matija97
    29
    Da je onoliko ljudi koliko je bilo jučer umjesto razbacanih na 50+ metara od terena bilo raspoređeno u krug oko terena na 5-10 metara od aut linije i natkriveno, to bi se tako treslo da naši ne bi mogli psihološki pasti.Bosskovitz

    Slažem se, sam se sjeti Tovara protiv Rijeke na Dugopolju koja je atmosfera bila.
  • jedan u nizu
    6.4k


    eeee o tome sam govorio, izgleda 100x bolje nego sad
    posto su tornjevi vec tamo, mogli bi se iskoristiti za vecernje tekme. ionako zapadna tribina zaklanja sunce dosta rano, u sjeni je barem polovica istocna tribine, a ovi montazni tornjevi su ionako ispod te razine
  • SAS1987
    13.7k
    Onda bolje da klub financira neki opaki AR (augmented reality) pa se makar lažimo da imamo stadion :lol:
  • Gelipter
    3.5k
    Preživjeli smo na istoku/Hitrec-Kacianu danas! Dobro da se nismo duže zadržavali. :pray: Neobično je bilo proći dijelom istoka nakon dugo vremena, barem na kratko!
  • Fićo1986
    992
    bilo je top,taman onoliko koliko treba, poruka i podrška je poslana,reakcija igrača kako neki kazu da je trebala bit bolja mislim da ne drži vodu, culi su sve kaj im je rečeno,neznam kaj su trebali uletit na tribinu? Nek ostave srce na terenu pa kaj bude! Cudi me koliko listam sve portale i mreže da nitko nije objavio da su boysi dosli dat posršku...bitno da je netko drugi u pitanju bilo bi senzacionalnih naslova...
  • Sajla
    3.8k

    Bio si tamo pa si valjda i bolje vidio, a ja sam samo pogledao video. Na njemu nisam vidio neki osmijeh, žar u očima, energični pljesak u ritmu, stisnutu šaku... Kao da stoje sa strane jer moraju tamo biti, a ne da je to nešto za njih što bi ih trebalo podići. To je samo moj dojam na temelju videa, možda se varam. Boysi su odradili pravu stvar u pravo vrijeme, kapa dolje, i nadam se da je dio te energije prešao na igrače i da ćemo to vidjeti u subotu!
  • Gelipter
    3.5k
    dosta je portala čak objavilo, jbg tovari nisu prošli pa da na to mogu svršavati. Igrači su djelovali malo bezdušno, kao da su svi solidarni s Biščanom, :sweat: ali vjerujem da su ozbiljno poslušali kaj smo im imali za reći i da razumiju kaj se od njih očekuje u subotu.
  • NORTE
    9.5k
    Samo informacija da se za zapad gore u prodaju pušta čak 4.215 ulaznica što mi je veliko iznenađenje s obzirom da je s te tribine maknut ogroman broj stolica zbog pozicija za kamermane.
  • Infinity
    15.3k
    Pa kapacitet te tribine je 4.333 u ovom trenutku. To mozes provjeriti i na klupskoj stranici, a i u par minuta mozes pronaci par boljih fotki i prebrojati stolice.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Mislim da kad ce se gradit stadion trebamo najvise uzet uzor na stadion Rapida ili Ferencvarosa, izgled stadiona je odlican i tribine su uz teren, 30 tisuca kapacitet sasvim dovoljno za nas jer bi na europskim uvijek bilo puno, a i hnl bi mozda imao prosjek od 9-10 tisuca na "manjim" utakmicama i na derbijima 20-25 tisuca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.