• SAS1987
    13.5k
    Empoli je obnovio svoj. Prvi smo :party:Infinity

    ...Maksimir slavi Prvi smo prvi sad plavi, plavi, plavi,plavi iz nasih grla sve je jaci zvon...
  • Bosskovitz
    7.5k
    Jedan osvrt, ni malo znanstveno dokazan, čisto osobni dojam. Mi bi smo dobili juečrašnju utakmicu da smo igrali na novom stadionu.

    Prije potresa sam išao na Istok, nakon potresa i korone uzeli smo godišnje za Sjever i na Sjeveru ne skužiš atmosferu stadiona jer skačeš i pjevaš konstantno. Ali sad kad smo se preselili na Zapad... tek sad razumijem kakvo je ovo sranje od stadiona kad je još i Istok prazan. Kad su jučer s razglasa rekli da je na stadionu 13 tisuća ljudi, prvo kaj mi je palo na pamet je bilo "Jebote, pa to je više nego kaj stane na Pampas u Osijeku". A ovdje izgleda za k. Naprosto je sablasno tužno i prazno, ne možeš stvoriti pritisak kad pjesma sa Sjevera odzvanja od juga, a kad krene "Dinamo - Zagreb" - jeka s Istoka zvuči kao da duhovi disonantno odgovaraju umjesto ljudi. Tragično.

    Sori, trudim se da na forumu moji komentari budu konstruktivni, znam da ovaj nije, ali baš nam je smeće stadion. Da je onoliko ljudi koliko je bilo jučer umjesto razbacanih na 50+ metara od terena bilo raspoređeno u krug oko terena na 5-10 metara od aut linije i natkriveno, to bi se tako treslo da naši ne bi mogli psihološki pasti.

    Jebena, stara ruševina.
  • SAS1987
    13.5k
    Maksimir je po površini stadion kapacitete 70 000 koji silom prilike prima 24 000. Bolesno je ogroman i visok pa se izgubi svaki osjećaj intime. Jedina intima je na pretresu kad redaru nije dovoljno da te dira po jajima nego te gnjavi da još više raširiš noge.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Da bome su bili intimni jucer, ne pamtim od dana bbba na istoku
  • marcio amoroso
    32.4k

    Mene i @deda nisu doslovno ni dirnuli. Samo pitali jel imamo upaljače. Na kojoj si tribini bio?
    Čuo sam da su i na sjeveru bili skroz ok.
  • NitkoBitan
    12.3k
    To ovisi od pojedinca do pojedinca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    sjever dolje. Cak sam morao skinuti tenisice. Pa me dirao rukama po tabanima. Nosim stopalice i onak, care nemrem baklju strpati u stopalicu :lol:
  • jedan u nizu
    6.1k
    evo kopirat cu svoj tekst sa druge teme:

    nekako sam misljenja da je jucer bilo vise od tih 13 tisuca, ne znam sta im je sa brojacima, ili hrpa ekipe prode bez skinranja ulaznice (najvise vjerujem na zapadu)

    samo zapad dolje i sjever dolje zajedno imaju 11 321 sjedalica.
    za zapad gore se prodalo oko 3600 karata
    za sjever gore se prodalo oko 1900 karata

    ako cemo oduzeti godisnje karte, ispada da je prodano samo za jucerasnju tekmu oko 11 900-12 100 (za info uzimam onaj post sa stanjem u 19h, tako da mozda je otislo jos koja stotina karata).

    znaci 12 000 karata je prodano, dodajmo jos 4500 godisnjih, i to je onda 16 500 gledatelja
    nemoguca mi je info da je od 4500 godisnjih karata na tekmu doslo samo 1300 ....

    rekao bih da je na stadionu bilo ipak nekih 15 000 gledatelja


    p.s. takoder sam misljenja da je istok u funkciji da bi bilo jos barem pola istoka prodano, ako ne i sav (sjetimo se kod popularnijih europskih tekmi istok bi se rasprodao nekad brze i od sjevera). tako da bi dosli sigurno na posjecenost od nekakvih 20 000 ljudi.
  • jedan u nizu
    6.1k
    takoder, kad smo kod atmosfere. cak i prijenosi izgledjaju uzasno, cak i kad je istok bio pun, jer se nijedna tribina ne vidi. a sad pogotovo.

    sad ne mogu naci koja utakmica, ali jedna utakmica, cini mi se lige nacija, su prenosili francuzi/spanjolci sa istocne tribine. negdje sam vidio njihov prijenos i nevjerovatno je koliko se bolje vidi atmosfera, zapad dolje, publika, cak i dijelovi sjevera se vide jer su kamere nize postavljene.
    perspektiva cudo jedno
  • SAS1987
    13.5k
    Da bome su bili intimni jucer,Gražvydas Mikulėnas

    Nek za redarke stave neke dobre, sisate žene, pa da dođemo na tekmu ko škoti. U kiltovima, bez gaća :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ja cu samo reci da sam prije par dana sve bacio u 3D i povukao linije, te da je itekako izvedivo na istoku uraditi tribinu koja je na nekih 10m od terena, pa cak i postaviti krov koji ni najmanje ne smeta gledateljima na sjever dolje, ali stvara problem kod manjeg broja gledatelja na sjever gore koji svakako nikad nije pun.

    Cemu to kad cemo dobiti novu Kranjcu, pa novi Maksimir? Zato sto ne vjerujem da dobijamo ista, pa sanjarim o mrvicama.
  • markoli
    1.7k
    Meni nije ni torbicu gledao, samo pokazao prema ulazu.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Mene na zapadu nisu ni pogledali, samo mahnuli. Pregledava me samo ona gospođa koja nekad zna biti xD
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Ajde kuzim da pregledavaju klince, ali nas starije bi mogli malo postediti tih pizdarija :)
  • BBBaranja
    1.9k
    Prst u pak,Dinamo prvak..
    Bilo je jučer dosta intimno na ulazu :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.