• immerwieder
    1.2k
    za ovo u kranjči treba promjena prostornih planova, a to je procedura od nekoliko godina
  • immerwieder
    1.2k
    tko bi trebal biti na vlasti da dobijemo stadion?

    mislim da nema stadiona dok je vlast u klubu ovakva kakva je
  • pencilneck
    645
    Od kasnovečernjeg do ranojutarnjeg izdanja Nedjeljnog Jutarnjeg nacrt stadiona je od onoga gore dogurao do ovoga dolje. Nema ništa od toga, čisti blef.

    5iucr0zhtkeqp0ka.jpg
  • Mlađi referent
    10.5k
    tko bi trebal biti na vlasti da dobijemo stadion?immerwieder

    Trebao bi bit netko prije svega voljan, a onda i sposoban
  • db-izbjeglica
    12.8k
    to je nešto što je sklepano u par sati rada u skatchupu.
    barić je pretjerao, te dvije tribine bi trebale biti nešto malo veće od maksimirskog zapada dolje, radi povećanih standarda širine prolaza i slično. znači nekih tridesetak redova...takvo što bi stalo u kranjčeviću. sadašnji stadion je širine cca 130m, toliko bi trebalo i za novi kapaciteta 13 000.
  • Eduardo
    17.5k
    nije, oba ta nacrta se nalaze u digitalnom izdanju jutarnjeg koji je sinoć postavljen na forum.
  • ZgBlue
    486
    Moram priznat da su mi ove teme o stadionima jedne od dražih za čitat. Nemam poseban razlog, jednostavno bude dobrih rasprava i korisnih informacija. Pogotovo jer vidim da vas ima puno koji ste bili ili jednostavno pratite stadione van države pa naučim dosta toga.

    A sad nastavno na ovaj dio o kapacitetu, zanima me jel uopće postoji neki klub koji je izgradnjom/rekonstrukcijom novog stadiona smanjio kapacitet stadiona?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Rijeka :lol:
  • xavier
    11.1k


    A što bi trebalo napraviti ako ti je prosjek 10 puta manji od kapaciteta stadiona? Povećati ga?
  • ZgBlue
    486


    Haha pa ne znam, zato i pratim ovu temu.
    A moj komentar uopće nije išao u tom smjeru.
    Doslovno čista znatiželja, jer vidim da vas ima za smanjenje kapaciteta i protiv. Pa čisto za usporedbu s ostalim klubovima.
  • Neki tip
    19.3k


    Evo čisto da vidiš rez ankete prije 5 mjeseci

    u8avamsre2uvr0cr.jpg
  • Tradicija bunta
    5.5k
    I koji je benefit smanjenja kapaciteta na, recimo, 22 tisuće?

    Osim ugrubo 50% manje troška u odnosu na onaj od 33? Što će se ionako na period od par desetljeća, pa i manje, kompenzirat time da tih nekoliko puta godišnje prodaš 11 tisuća karata više..

    Šta, stadion od 22 tisuće je drastično manje prazan ako na njega dođu 3 tisuće ljudi?
    I to je vrijedno toga da u tih 5-6-7 derbija i europskih godišnje imaš 22, umjesto 33 tisuće ljudi na stadionu?

    Kakva je to logika?

    Svjesno sam sebi smanjiti kapacitet kao vid čega, "osvete" derbi navijačima?

    Kao da postoji stadion od 50 tisuća već u gradu kao Prater u Beču. Pa kao, ionako imamo jedan veliki, šta će nam dva. Daj nam jedan od 20, "za ekipu".

    Nije Zagreb Banja Luka za miki maus stadione.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Statistika posjete Maksimira je u ovom slučaju kao bikini. Kako u tu statistiku uglavit varijable poput svih sranja koja su se na njemu izdogađala i događaju se u zadnjih 30 godina?

    Ili kako recimo u statistici prikazat broj onih kojima nije nešto napeto na Maksimir gledat Šibenik na +25 od onemoćale konkurencije.

    Netko spominje to što se gornje etaže nisu punile za derbije... jel itko ovdje gledao ikada utakmicu sa sjevera gore? Ili zapada gore? Sigurno nije najsretnije mjesto za nekog kibica kojem je samo do nogometa.

    Kako da hajduku nije puno stadion od 30+, a Zagrebu jest? Koja je to logika. Kao oni su luđi za nogometom?

    Ili treba nanovo rastočit taj debilni mit o vrelom jugu i hladnom sjeveru?

    Jel bi isti doživljaj Partizana 97. bio pred 35+ soma ili da smo igrali pred 22, ali 22 tisuće pravih?

    Koje slike i obljetnice se danas pamte, one s Partizana ili s Pazinke iste godine?

    Šta je, ipak, upečatljiviji događaj, stadion pun ko šipak na Arsenalu 2006. ili domaća s Međimurjem u to vrijeme s respektabilnih 10ak, 15...?

    Šta se od toga više urezalo u pamćenje?

    Di si bio na Međimurju, a di na Arsenalu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.