• Mali dioničar
    14.2k
    Realno, Svetice su čiste samo su nasrali taj bazen baš na sredinu. Sad će raditi rješenje cijelog poteza, opet će dio rješenja determinirati bazen kao da nisu mogli napraviti koncept prije gradnje bazena.

    Osobno mislim da će se graditi. Svima će odgovarati da gradjevina digne GDP, a kredita i tako ima na raspolaganju kao nikada.
  • Neki tip
    19.4k
    Nekak mi se čini da za novi Dinamov stadion nema gore opcije, nego da ga Bandić naveliko krene spominjati u kampanji.

    Ne zbog obećanja koje se neće ispuniti, na to smo naviknuli, nego zbog oporbenog refleksa u kampanji.

    Ako Bandić kaže - stadion! Svi ostali će krenuti sa "školama i vrtićima". Krenut će se o javnom novcu, bogatom Dinamu, "drugim" prioritetima (malo mi je to oksimoronski - nešto je ili prioritet ili nije, ne može postojati drugi prioritet, jer onda ono "prvo" naprosto nije prioritet) i slično.

    Da skratim, to što Bandić obećava stadion, ne da je samo neutralno po izgradnju (jer se neće izvršiti), nego mi se čini da dodatno odgađa njezin početak.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne znam, državna obično krize pokušava prebroditi gradnjom infrastrukture.
  • vjeko1701
    5.9k
    S druge strane, ako po ne znam koji put tako nešto obeća, plati izrađivanje projektne dokumentacije..id i onda po ne znam koji put to sve ostane na tome, to opoziciji daje jak argument i poticaj da im izgradnja stadiona bude značajan dio kampanje.
  • xavier
    11.1k
    Da skratim, to što Bandić obećava stadion, ne da je samo neutralno po izgradnju (jer se neće izvršiti), nego mi se čini da dodatno odgađa njezin početak.Neki tip sa Zapada

    I meni se tako čini.
  • Neki tip
    19.4k
    Ne znam, državna obično krize pokušava prebroditi gradnjom infrastrukture.Mali dioničar

    Svima će odgovarati da gradjevina digne GDP, a kredita i tako ima na raspolaganju kao nikada.Mali dioničar

    Stoji, ali za to imaš obnovu Zagreba.. ne trebaš "usput" i stadion.

    Dabogda ja bio u krivu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa pošto je stadion stradao u potresu, ne bi on trebao isto biti dio obnove?
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dva su nova momenta ogromni pritisak ZA gradnju;

    1. HNS je rekao da više neće igrati u Maksimiru
    2. U Osijeku će stadion zbilja biti izgradjen.
  • Neki tip
    19.4k
    Možda samo pušem na hladno, zbilja se nadam da ste u pravu. A nije da nema(te) argumenata za gradnju.
  • xavier
    11.1k
    1. HNS je rekao da više neće igrati u MaksimiruMali dioničar

    Kako sam napisao, skoro pa sam siguran da će HNS "korigirati" tu izjavu i reći da "nisu baš tako mislili i da Maksimir zapravo i nije baš toliko loš".

    Kako @Neki tip sa Zapada kaže, možda i ja pušem i na hladno, ali...
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa u pandemijsko doba Maksimir ni nije tako loš. Moderne svlačione, smješten u glavnom gradu, jako dobar teren...a tribine su ionako nebitne. Iskreno, najčudnije mi je bilo da baš sad, kad publike nema ili je limitirana brojem, oni idu u "odricanje" od Maksimira.
  • Kwedi
    3.8k
    Isti ljudi s jedne i druge strane obećavaju, najavljuju, seru i lažu 5, 10, 15 ili 20 godina o stadionu.

    Mislim da onda zaista stadion ide 100% u najkraćem roku
  • NORTE
    9.3k
    1. Stadion se neće napravit.
    2. Vidi pod 1
  • marcio amoroso
    32.4k
    Daleko sam pa ne želim pametovati, ali i ja doista vjerujem da će se stadion ovog puta stvarno graditi. Problem je, a u to sam siguran, da će trajati bar 5 godina dok bude gotov.
  • xavier
    11.1k
    da će trajati bar 5 godina dok bude gotov.marcio amoroso

    Pa to i nije dugi rok. Kad bi se stvarno gradio, prije teško da može i biti gotov.

    Trebaju proći izbori, treba se dogovoriti u gradu, raspisati natječaj, pričekati žalbe, krenuti napokon s izgradnjom. Trajalo bi to i duže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.