• NORTE
    9.1k

    Nemoj ih linkati, jedno te isti članak objavljuju svako malo, samo stave novi naslov. I tako za mnoge teme, ne samo stadion.
  • Neki tip
    19.1k
    baš si nepošten.. valja spomenuti da nekad dodaju rečenicu do dvije pa kreneš čitat i onda shvatiš da si jedva okom trepnuo i eto te u starom, već pročitanom dijelu teksta.

    Svako malo, baš kao neke žene kad provode "detoks", e tako se ja "čistim" od Indexa.

    Preporodim se. Dođe nešto ko duhovna obnova.

    A onda opet malo mazohizma, malo žeđi za svježim naslovima i eto me, nažalost, nazad.
  • Crusades1986
    9.7k
    Čim vidim da je Dea Redzic napisala naslov znam da ga ne treba citat...
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Možda se ovi koji ne žele rušenje starog/izgradnju novog izvuku na tehnikaliju da je Maksimir spomenik (ne)kulture :)

    Kažu da kinezi u svom pismu koriste isti znak i za krizu i za priliku.
    Neko pametan bi situaciju s koronom i potresom izvukao kao priliku.
    Kažu da građevina npr prva osjeti krizu ali i prva izvlači iz krize. Maksimir može biti tipping point.
  • SAS1987
    13.4k
    Možda se ovi koji ne žele rušenje starog/izgradnju novog izvuku na tehnikaliju da je Maksimir spomenik (ne)kulture :)josipbbb

    Ma svi bi oni gradili ali nitko ne bi plaćao :smile: Sa s obzirom na to da bi stadion vrlo lako mogu biti zatvoren (istok i zapad) i da počinje izborna kampanja od politike očekujem hrpu prijedloga, prebacivanje krivde a možda i neki render :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    možda za godinu dana kad su lokalni izbori, na parlamentarnim ne.
  • xavier
    11.1k
    Nekako se bojim da je prosječan stav građana oko pitanja stadiona takav da nitko ne može očekivati političke poene ako će zagovarati bilo kakvo trošenje javnog novca za tu svrhu.
  • Markelo
    2.5k
    Steci ces politicke poene ako kazes "da neces gradit nikakav stadion" i "nek si ga Dinamo sam napravi"
  • xavier
    11.1k


    Pa to sam i napisao :smile:
  • Markelo
    2.5k
    Ja sam jos radikalizirao. Ne samo da neces steci politicke poene ako budes spominjao gradnju stadiona, nego ako s gnjusanjem odbijes takvu ideju jos ces i steci neke poene
  • NORTE
    9.1k
    Stadion je u takvom 'rasulu' da mažoretkinje redovno treniraju doslovno ispod zapadne tribine.
  • Neki tip
    19.1k
    Da sam moderator, ovu bih temu pod ključ. :grin:

    Ono kao kad neki igrač ode iz Dinama.. kategorija se zaključa, a on padne među "bivše igrače i trenere"..

    I stadion Maksimir je bivši stadion.

    Nekada dom, sada sramota grada i kluba.

    Ako sumiramo ovih 130 stranica, stane u par redova:
    - imamo užasno ružan i nefunkcionalan stadion, svi bi htjeli novi, nitko od potencijalnih financijera financirao ne bi, želimo 25 000 mjesta, na jednoj etaži, strme tribine, navijačka bez ulaza na sredini.
    Da klub nije pokraden, mogao bi ga sam napraviti. Može i ovako, da grad da zemljište. Grad to neće napraviti. Korona je ubila i zadnju šansu, na nekoliko godina.

    Mislim da je to to.

    Znam da se tema nastavlja, i da je ovo bio ogorčeni i bezvezni post, al jebiga, nije prvi.. ni općenito, ni moj. :)
  • SAS1987
    13.4k
    Stadion je u takvom 'rasulu' da mažoretkinje redovno treniraju doslovno ispod zapadne tribine.NORTE

    Nek treniraju ali iz tribine padaju komadi betona koji ce jednom nekoga ubiti. A tada ce se svi cuditi ko kura dreku i nitko nece odgovarati.

    znam kaj zelis kazati ali vazna je to tema. Iz razloga da je sto vise ljudi informirano oko stadiona. Znam da su svi na Zoni upuceni u stanje, ali ipak, dobro je da se neke stvari sto vise puta ponove.

    Ovih dana ce staticari dati ocjenu za cjeli stadion a ocito je da su pod golemim pritiskom i zbog tiga se bojim da ce gradske vlasti dopustiti upotrebu zapada i istoka uz manje popravke. Po 100-ti put, istok se izgleda ne moze popraviti, zapad dolje je star skoro ko Barisic i razpada se godinama a zapad gore je u takvom stanju da mu je Uefa smanjila kapacitet a na nekim utakmicama (reorezentacija) cak i zatvorila.

    Malo offtopic ali samo dokaz da je ogroman pritisk na staticare. A sada zamislite kakav je tremutacno pritisak na onina koji trebaju zatvoriti stadion od 100 000 000€.



    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/inzenjeri-ne-zele-biti-odgovorni-za-povrsno-krpanje-objekata-zelimo-pomoci-ali-ne-i-riskirati-da-poput-kolega-u-albaniji-zavrsimo-na-sudu/10327255/
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nekada dom, sada sramota grada i kluba.Neki tip sa Zapada

    :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.