• Infinity
    15.3k
    Zvuci mi to kao ozbiljan problem.
  • NORTE
    9.5k
    Čim se stanje u svijetu malo unormali slijedi novo ulupavanje gradskih ili klupskih milijuna u statiku i šminkanje oronule tribine stare 80 godina, koju drže tanki stupovi a ne armirani betonski temelji, uz neizostavno naštimavanje posla kumovima i izvalčenje love iz kluba, a onda će opet Dinamo i repka igrat na Maksimiru s istom tom tribinom s 10 tisuća ljudi na njoj.
  • xavier
    11.2k
    Zvuci mi to kao ozbiljan odličan problem.Infinity

    Malo sam prepravio :cool:

    Šalu na stranu, bilo bi tako kad bi se napokon našao netko tko bi rekao "dosta je bacanja novca u ovu rupu bez dna".
  • Mališan
    1.8k
    Slijedi novi ping-pong izmedu kluba i grada...
  • SAS1987
    13.7k
    Čim se stanje unormali slijedi novo ulupavanje gradskih ili klupskih milijuna u statiku i šminkanje oronule tribine stare 80 godina, koju drže tanki stupovi a ne armirani betonski temelji, uz neizostavno naštimavanje posla kumovima i izvalčenja love iz kluba. A onda će opet Dinamo i repka igrat na Maksimiru s istom tom tribinom s 10 tisuća ljudi na njojNORTE

    Istok je gotov i 99% sam siguran da se na njemu nikada više neče gledati utakmica. Pogledaj još jednom oštečenja. To se ne može tek tako popraviti, pogotovo ne čelične djelove u armiranom betonu.

    ...Ključni problem je glavna nosiva konstrukcija istočne tribine, metalni stupovi...
    ...Čelični dijelovi su korodirali pa su i potresi manjeg intenziteta problematični za betonsko ruglo u Maksimiru...

    Sa obzirom da je istok "opasan po život" će biti zanimljivo što će biti sa hitrecom. Po nekoj logiki bi i taj stadion trebali zatvoriti jer je istok krov tog stadiona.
  • Majki2111
    2.7k
    Evo pito sad baku koja je građevinar i veli da je grdo. Cijela statika otišla prema ovom iz novina.
  • xavier
    11.2k
    Evo pito sad baku koja je građevinarMajki-Papi2111

    :clap: :strong: :rofl:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Kad pomisliš da nema dalje, majki dođe :lol:
  • Majki2111
    2.7k
    Kaj je bilo sada? :confused:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Sve 5, dan mi je katastrofa. Ti si me lijepo nasmijao, uljepšao dan :up:
  • Majki2111
    2.7k
    Kad bi ja bar znao kaj je smiješno haha :grin:
  • Infinity
    15.3k
    Malo sam prepravio :cool:xavier

    Apsolutno se slazem s prepravkom. Nakon zabrinutosti zbog potresa jako brzo mi je palo napamet da bi svijetla tocka u tom potresu moglo biti rusenje Maksimira.

    S druge strane, cak istok i da bude neupotrebljiv, opet je tu 20.000 upotrebljivih mjesta. Moglo bi se to uzeti kao argument zasto ne praviti novi stadion, a istok ostaviti da ceka apokalipsu.
  • deda
    28.6k
    Jedva čekam da preselimo u Varaždin ili Osijek
  • xavier
    11.2k
    Jedva čekam da preselimo u Varaždin ili Osijekdeda

    Nećemo nikud seliti. Igrat će se bez gledatelja i tribine su nepotrebne :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    ovo je već pragmatično pitanje.

    s jedne strane stadion je poluupotrebljiv, nefunkcionalan, vlasnik je grad zagreb koji i da postoji politička volja nema novaca idućih deset godina za njega.

    s druge strane, ima praktična i jeftinija varijanta izrade sveg novog negdje drugdje u gabaritima koji koincidiraju potrebama dinama i navijača.

    dok nije bio potres, još je maksimir imao smisla kao lokacija. meni osobno sad je već to utopija.

    samo jedno pitanje, ak neko zna - ne pada mi na pamet koji su klubovi rušili stadion i gradili ga na istom mjestu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.