• mniokl
    254
    Slažem se.Mislim da to nije ni moguće,čak da i netko želi će teško očistiti sve odjednom.Ja se osobno zaležem za jedan član-jedan glas model.Problem u tom modelu je što ima puno zamki koje treba riješiti prije nego sve počne,moramo učiti na greškama drugih.Ima ih u našoj državi i van nje.Ako uspijemo imati ćemo klub kakav svaki navijač može poželjeti samo.
  • Dino
    2.2k

    Za vrijeme osnovne skole sam trenirao u nizim kategorijama Dinama i promijenio nekoliko trenera od kojih sam s nekima ostao i danas u kontaktu pa kad se cujem s nekima cesto se pozale na klub i upravu, al nemreju nis kad ih ta uprava hrani.

    Sto se tice kvalitete, tu nema sumnje da imamo najbolje trenere u Hrvatskoj i bio bi grijeh otpustit te ljude, a ovo ko cistacice, domare i slicno opce nema smisla spominjat kad je rijec o otpustanju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jel smijem ja biti počasni građanin grada Zagreba, ako ne nesto drugo?
  • Neki tip
    19k
    urgiramo kod Borasa da i počasni doktorat dobiješ pa si dvostruko počašćen :)
  • Baneki
    714
    Nemojte zaboraviti da možemo na vlasti pokrenuti i nove počasne titule, npr. zagrepčan godine po uzoru na zagrepčanku godine, ili još bolje purger godine.
  • SAS1987
    13.3k
    Nemojte zaboraviti da možemo na vlasti pokrenuti i nove počasne titule,Baneki

    Jedina titula koju priznajem je huligan kola.
  • masacusec
    3k
    Tomašević i njegovi "Možemo" se zasnivaju na nekoj morbidnoj ideologiji naglašavajući prava manjina kao da je manjina više vrijedna od većine, itd...(da ne ulazim u tu tematiku)...Ideološki, svjetonazorski, totalni promašaj, po mojem mišljenju, no dojma sam da čovjek želi nešto pokrenuti za ovaj grad zato jer jer osjeća pripadnost ovom gradu, dok ovi drugi za sebe to ne mogu tvrditi. Na kraju krajeva, Tomašević je jedini Zagrepčanin (izuzevši Troskota) od ovih "ozbiljnijih" kandidata. Naš je problem što vječito sve gledamo isključivo kroz ideologiju/političku orijentaciju i nekada a priori nedamo šansu nekome drugome tko ideološki nije obojan kao i mi. Ako čovjek ima poštene, dobronamjerne i konstruktivne prijedloge i ideje (koje će realizirati) za Dinamo, Zagreb i one koje u njemu žive, dvojbe nema....
    No zelen je on još, u više smisla riječi, jer najlakše je biti oporba naročito na divljem zapadu kao što je ZG bio za vrijeme banditića.
  • NORTE
    9k
    Osobno vjerujem da u klubu ima puno ljudi koji odlično rade svoj posao i uopće ne vidim razloga da se ide džonom čak ni na nekog djelatnika u marketingu, voditelja shopa u Jurišićevoj, a kamo li trenera kadeta ili juniora samo zato jer su trenutno dio sustava.Mali dioničar
    Apsolutno, u Dinamu itekako ima dobrih stvari, to sam više puta naglasio. Što ne znači da ima i loših kadrova u sportskom i ostalim sektorima. No opći dojam je reorganizacija vrha, koji je koruptivan, nelegitiman, diktatorski, nesposoban itd.
  • reziser
    6.2k
    evo nam još jednog kandidata
    Herman Vukušić, psihijatar iz KBC-a Zagreb, bit će jedan od kandidata za zagrebačkog gradonačelnika na nadolazećim lokalnim izborima.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Naš je problem što vječito sve gledamo isključivo kroz ideologiju/političku orijentaciju i nekada a priori nedamo šansu nekome drugome tko ideološki nije obojan kao i mi. Ako čovjek ima poštene, dobronamjerne i konstruktivne prijedloge i ideje (koje će realizirati) za Dinamo, Zagreb i one koje u njemu žive, dvojbe nema...

    iskreno, ne kužim ovu logiku.

    znači, postavi 20 pitanja kako nešto treba rješiti i posložiti, sa tim tomaševićem se neću složiti u ama baš nijednoj točki. također, to neće biti ne slaganje u vidu, ajd blizu smo, naći ćemo zajednički jezik, nego baš dijametralno suprotni stavovi. međutim, trebao bi to ostaviti po strani i glasati za njega jer je "novi" i zaslužuje šansu i ima dobre namjere :roll:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne mogu procijenit tko te više muči u životu, Osijek ili Tomašević :chin:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    definitivno tomašević!

    osijek je nebitan nogometni klubčić.

    taj čovjek izrazito opasnih ideja je vrlo izgledan gradonačelnik mog grada, što bi nakon bandićevog terora bila dodatna tragedija.
  • SAS1987
    13.3k
    znači, postavi 20 pitanja kako nešto treba rješiti i posložiti, sa tim tomaševićem se neću složiti u ama baš nijednoj točki. također, to neće biti ne slaganje u vidu, ajd blizu smo, naći ćemo zajednički jezik, nego baš dijametralno suprotni stavovi. međutim, trebao bi to ostaviti po strani i glasati za njega jer je "novi" i zaslužuje šansu i ima dobre namjere :roll:db-izbjeglica

    Naravno, ako se sa nekim izbornim programom nikako ne slažeš onda nebi trebao glasati za tog kandidata. Ako nije tajna, koji kandidat ti ima najbolji program?
  • deda
    27.6k
    Ja neću uopće komentirati kandidate dok se ne suoče međusobno i odgovore na ključna pitanja razvoja i vizije metropole. Mjerilo nećemo radit kao Bandić više ne postoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.