• Fanboy
    2.2k
    Problem je što ljudi danas žive jako dobrim standardom i od svakog, pa i najmanjeg problema rade katastrofu, a tu su mediji koji indoktriniraju društvo. Kad god razgovarate sa nekim strancem prva stvar koju će vam reći za Zagreb kako je grad siguran i kako mi ne znamo cijeniti tu sigurnost. Doslovno grad možeš usred noći prehodati uzduž i popreko bez da ti se išta dogodi, oni vani moraju djecu do drugog kvarta obvezno voziti jer nije sigurno...Onaj Bosanac(prezime) iz Centra za Mirovne studije, član Možemo je još za vrijeme migracija pričao kak mi možemo prmiti 100 000 ljudi i naseliti iako nismo znali tko su, koje su im namjere i je li stvarno dolaze iz ratom pogođenih područja, no zašto onda prolaze 10-ak sigurnih zemalja i to sve u vrijeme terorističkih napada...Imigracijski plan im je van svake pameti, a još smiješnije da kandidat za gradonačelnika Zg-a izvodi ovakve ideološke performanse u Hrvatskoj.

    black_lives_prosvjed37-090620.jpg
  • davidinamo
    351
    Tko glasa za tomasevica neka mu je dragi Bog na pomoći
  • reziser
    6.4k
    kod naših glasača pali. kaj si više u medijima si popularniji
    makar radio i pričao nebuloze
  • deda
    28.2k
    Nemojte se ljutit dečki, ali nakon što Zagreb 20 godina glasa za čobana, lopovčinu, licemjera i kriminalca meni je i bukva na čelu grada napredak. Toliko ste ogorčeni jednim Tomaševićem koji nije ni dana bio na vlasti da bih rekao da je to nta potencija u odnosu na ogorčenost prema Bandiću. Malo se preispitajte što vam to govori
  • Neki tip
    19.4k
    hvala na ovome, pomogao si mi..

    Gradski aktivizam mi je bio ok, čak i simpatičan, i to i onda kad ne dijelim stav. Cijenim borbu za neku ideju, cijenim da ti je stalo, da se boriš za "javni interes" čak i onda kada ne dijelim s tobom definiciju javnog interesa.

    Ovo je jednostavno, "tu mač" za mene.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Situacija na ovim izborima je potpuno jasna, Tomasevic sigurno ulazi u drugi krug. Od ostalih kandidata sanse za drugi krug imaju Klisovic, Skoro i Filipovic (poredani tocno po sansama za prolaz). Od ove trojice sanse najvece sanse u drugom krugu po meni ima Skoro. Odnosi snaga u Zagrebu lijevi/desni su 50/50 sa mogucem greskom od max 5% gore/dolje. U Zgu vlada fenomen gdje se dio desnicara ipak priklanja ljevici vodeci se "manjim zlom" jer ima dosta ekipe koja ne bi glasala za HDZ da im prislonis pistolj na glavu (potpuno razumljivo). Steta kaj desnica na ovim izborima izlazi na dosta frontova (Skoro, Troskot, Filipovic, Skare-Ozbolt?) jer ce opet bit rasipanja glasova i osveta za neke prijasnje (ne)dogovore (relacija Skoro-Most). Sto se tice skupstine tu je gotovo sigurno tko ce vladati gradom, tu ipak svak' kupi svoj dio kolaca, a za gradonacelnika svi osim 2 kandidata u 1. krugu dobivaju bananu .
  • NitkoBitan
    12.4k
    I da, mislim da je mindsetu "manje zlo" ipak kraj. Ljevicari imaju priliku od*bat SDP, isto kao i desnicari HDZ. Boljeg izbora i sa jedne i sa druge strane ima.
  • davidinamo
    351
    dovoljno ti je samo pogledat izgled ljudi koji kleče :lol: iza njega i odmah shvatiš da s tim ljudima nešto ne može bit u redu i istovremeno stvari za koje se zalazu ne da nisu uredu nego su poremećene. Ali hej on još nije vladao nijedan dan pa mu je oprošteno .
  • db-izbjeglica
    12.9k


    šta postoje programi?
  • The Undertaker
    4.1k
    Već sam pitao na drugom forumu pa ću i ovdje.
    Ima li netko da valja? Ako nema, smanjite kriterije.
  • reziser
    6.4k
    Ima li netko da valja?The Undertaker

    to je najveći problem... nama nikad nitko ne valja....
  • db-izbjeglica
    12.9k


    kriteriji su smanjeni toliko da ne mogu biti manji.
    ako se još malo smanje uopće neće postojati.
  • The Undertaker
    4.1k
    I tko je onda sretni dobitnik, ako nije tajna?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    fokus i nađi, koji nemaju nikakve šanse.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nema veze, barem ćeš glasati. U drugom krugu imaš popravni ako ovi ne prođu. A tu je i skupština pa možda uberu koje mjesto. Može biti bitno ako se glasovi raspodijele.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.