• db-izbjeglica
    12.9k
    za drugi krug gradonačelničkih izbora imam dilemu.
    ignorirati ili glasati protiv.
  • SAS1987
    13.5k
    šta postoje programi?db-izbjeglica

    Neki već imaju, neki jos nemaju a nekima hackeri stavljaju izborne programe MOST-a iz 2017 :rofl:
  • Papastrumf
    10k

    Slagao se ti s nečime ili ne, on je ipak stao na ulicu svojim imenom i prezimenom iza neke ideje.
    Bilo kakav aktivist, koji izađe javno i bori se za neka svoja stajališta i prava ima moje poštovanje, bez obzira slagao se ja s time ili ne.

    Druga stvar, ovo su lokalni izbori, koji su nešto sasvim drugo od parlamentarnih. Nema ovdje nekakavih ideoloških pitanja, bar ne u bilo kojoj značajnijoj mjeri. Neće ti Tomašević micati vjeronauk iz škola, da karikiram.

    Na ovim izborima imaju 4 novija, do sada nekopromitirana kandidata, Nađi, Petek, Troskot, Tomašević. Ima za svakog ponešto.
  • Fanboy
    2.2k
    Inače, baš gledam HDZ daje umirovljenicima do 4000kn mirovine Covid dodatak :lol: Slučajno, baš pred izbore i to kako oni kažu "pozamašna" svota.
    Od radosti se naježim kad vidim kako HDZ zadužuje Hrvatsku kreditima koje nećemo otplatiti da bi potkupio kojeg birača...Da je Bandić tu, bio bi ponosan. Inače, koga Holding kandidira, jel to ova zamjenica sada Bandićeva?
    Jer nemojte izbaciti iz jednadžbe da će oni dobiti također dobar dio glasačkog tijela. Neki slogan " I poslije Bandića, Bandić "
  • NORTE
    9.4k
    Toliko ste ogorčeni jednim Tomaševićem koji nije ni dana bio na vlasti da bih rekao da je to nta potencija u odnosu na ogorčenost prema Bandiću.deda

    Na zoni sveukupno ima valjda više postova u kojima se pljuvalo po Tomaševiću nego po onome koji je dopustio pljačku kluba, zaustavio izbore u klubu i razjebao grad.
  • NitkoBitan
    12.4k
    A sta ce, dobilo se odobrenje od "Europe" za stampanje novaca bez pokrica pa nek se podijeli ciljanoj skupini... a stoka nek se cudi sta ce 2022 placat kruh 7 kuna.
  • Crusades1986
    9.9k
    I to od nekoliko osoba.
  • reziser
    6.4k
    Nekolilo desetaka postova o izborima a danas je tekma??? :grimace:

    Glasat ce svatko po svojoj savjesti i nek nam je sa srećom
  • Papastrumf
    10k
    Mislim da nam je ovo puno bitinije od jedne utakmice.
  • reziser
    6.4k
    Mislim da nam je ovo puno bitinije od jedne utakmice.Papastrumf

    tekma je danas a do izbora još ima vremena
  • Papastrumf
    10k
    Izbori su za dva mjeseca, tekmi će biti još na stotine.
  • reziser
    6.4k
    bit će i još izbora ak ćemo tak....
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da nam je ovo puno bitinije od jedne utakmice.Papastrumf

    Ne na ovom forumu. Što je vama? Ja pratim Dinamo već skoro 35 godina i ovo je jedna od najvažnijih utakmica koje sam doživio.
  • Crusades1986
    9.9k
    Da, nije nam neka sila da se promijene neke stvari u Dinamu pa možemo pričekat i izbore 2031. Do tad laganini, možda se dogodi još koja pljačka u Klubu, a možda i ne.
  • Neki tip
    19.4k
    2022 placat kruh 7 kuna.NitkoBitan

    Ne razumijem, koliko je sad kruh?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.