• Dudu
    2.6k
    Rale, reptilski princ, njega za gradonačelnika. :cool:
  • Markelo
    2.5k
    Škoro kao da je u Bujanca došao, tako Rale vodi podcast
  • agramZ
    2.3k
    kako da znamo da li smo spremni ili nismo ako nikada nismo barem isprobali na ovakvom nivou. koliko puta se raspravljalo o tome da nece biti dovoljno kandidata u slucaju izbora u nk dinamu ili da na izborima u FD-u imas samo jednog kandidata, sto je potpuno pogresno razmisljanje(mada je ovo za FD stvarno problem, iako po mom misljenju ovdje vrijedi onaj izgovor da je to "samo futsal"). 2019 godine se u rapidu prvi put u povijesti kluba moglo birati izmedju dva kandidata, i to ne zato sto ih prije nije bilo vise. postoji izborna komisija u kojoj uostalom sjede tri izabrana clana, koja pred izborima pokusava sve liste koje se kandidiraju spojiti tj. napraviti jednu jedinstvenu listu sa najboljim ljudima iz svih "timova". jer na kraju krajeva je svima dobrobit kluba cilj ili bi barem trebao biti. izbori onda daju legitimitet upravi. u jednom hajduku biraju samo NO, sto im jednostavno nista ne znaci. ako biras, biras sve. uz uredjeni statut nema mijenjanje imena, grba, povijesti i boje kluba bez clanova, cijene ulaznica se isto tako odlucuju itd.
  • SAS1987
    13.3k
    Privatizacije se bojim zbog primjera kao što je Olimpija koja je de facto privatizirana (ali službeno nije) u kojoj Mandarić radi nezamisljiva sranja.

    Zagovaram jedan clan jedan glas a ako ne bude dobrih kandidata slozit kandidirati cemo se mi iz zone :starstruck:
  • The Undertaker
    3.9k
    Tko na zoni vodi ili je vodio firmu sa 400 mil. kuna prihoda, po mogućnosti iz sportske branše?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Valjda ti je jasno da se čovjek zeza, a isto tako od ovih likova u Dinamu nitko prije nije vodio firmu od 400 milijuna iz sportske branše pa evo vode sad.
  • Neki tip
    19k
    Ma sastavit ćemo tim na Zoni i idemo na izbore..

    Evo gradske Vlade:

    @deda, @xavier i @Mali dioničar neka između sebe podijele plijen - Ured za financije, Gradski ured za gospodarstvo, energetiku i zaštitu okoliša i Gradski kontrolni ured. Lijepa 3 pročelnička (gradski ministri) mjesta.

    Za Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet posudimo Slovenca, kolegu @SAS1987, on je ionak jedan od zainteresiranijih za ove izbore. :wink: :grin:

    Gradski ured za mjesnu samoupravu vodit će @Kwedi. Može on pokriti i Gradski ured za opću upravu pa za mjesnu samupravu nekog drugog stavimo.

    Za Gradski ured za obrazovanje ili Ured za programe i projekte Europske unije predlažem, hm, najte se srditi - sebe. :)

    Gradski ured za sport i mlade dajemo u ruke @Dino. @Majki2111 zamjenik. Smišljat će bezalkoholne kampanje i to.

    Eto, ne da mi se dalje, ima ih, pojma nisam imao - 27!?? :scream:

    Dedu bih isturio za gradonačelnika, ali on ne živi tu. Našlo bi se već nekog, ništa lošijeg od postojećih..
  • Neki tip
    19k
    Ispričavam se na zajebanciji na "ozbiljnoj" temi, ali znate kaj.. dalo bi se na Zoni sastaviti ništa manje kvalitetnu upravu od postojeće, dapače.

    Toliko o iskustvu upravljanja.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ti likovi su sami došli do toga, ovako ili onako.
    Naravno da se kolega šali ali sama diskusija, koliko je ja pratim, ima jednu dozu nerazumijevanja što se može očekivati i lako ćemo pristupa. Moj dojam.
  • Neki tip
    19k
    kandidirati cemo se mi iz zone :starstruck:SAS1987

    Jbt!! Vjerovao ili ne, uopće nisam vidio tvoj upis kad sam sastavljao gradsku "vladu"! :lol:

    Vidim da si ti mislio na Dinamo, ali nema veze.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ima jako kvalitetnih i jako pametnih ljudi na zoni, a pametni ljudi se znaju snaći, znaju se okružiti stručnjacima i platiti ih adekvatno.

    Osim toga je jako bitna ljudska i moralna nota, koje bar kod ovih koje ja osobno poznajem sa zone ne fali.
  • Dino
    2.2k

    Moram priznati da sam zadovoljan podijelom plijena! Cekajte samo jos koji dan da napunim 18 pa prijavljujemo stranku na izbore.

    Cijenjeni gradani, glasajte za nas da nama i Dinamu bude bolje!
  • Mali dioničar
    14k
    Po meni jedino veliko nerazumijevanje je stav da treba počistiti od čistačice do trenera u omladinskoj školi. Tko bi to napravio, napravio bi ortodoksnu glupost.

    Klub je za Bjelice dokazao da može i rezultatski i financijski funkcionirati bez nazočnosti braće Mamić što je na kraju krajeva i poanta nogometnog kluba jer je to takav pogon da niti može niti smije ovisiti o nekakvom samoprozvanom svemoćniku.

    Osobno vjerujem da u klubu ima puno ljudi koji odlično rade svoj posao i uopće ne vidim razloga da se ide džonom čak ni na nekog djelatnika u marketingu, voditelja shopa u Jurišićevoj, a kamo li trenera kadeta ili juniora samo zato jer su trenutno dio sustava.

    Pa nije ni ova ekipa koja sad drma bila glupa pa posmicala cijeli kadar kad su napravili manevar sa proširenjem Skupštine u trenutku kad to nije nikoga zanimalo i zagospodarili klubom.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Apsolutno se slažem. Siguran sam da ima kvalitetnih kadrova u klubu i ljudi koji jako dobro rade svoj posao.
    Naravno da takve ljude treba zadržati, posebno što mogu biti od jako velike pomoći u tom prelaznom razdoblju.
  • SAS1987
    13.3k
    Loše mu ide računanje.

    Događa se to da Grad ako se ne varam izdvaja 40-ak milijuna kuna, pa onda Holding još 5-6 milijuna, pa turistička zajednica još toliko milijuna. Mi smo izračunali da se tih milijuna u godinu dana skupi šezdesetak”, kazao je na početku Škoro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.