• 000
    941
    Zanimljiv ovaj zavjet šutnje. Nigdje ništa konkretnije da izleti. Maksimirska sapunica.
  • Infinity
    15.2k
    Netko je mozda uzeo finu lovu da potpise taj raskid, jer nema Tatte pa se nikog ne plase. Mali je htio otici, jer u suprotnom roditelji sad ne bi uzeli odvjetnika i vodili bitku da se taj raskid ne ponisti. Mozda i Tatta tu ima svoje prste, al mali mi smrdi na jos jedan slucaj Muric. Nije njega nitko mogao otjerati iz Dinama, a i da je ga netko nagovarao oni sad ne bi imali odvjetnika nego bi ponistili taj raskid. Njegovi roditelji su umjesani u sve to 100%.
  • Maxhelm
    7
    Klub šuti... očito jako dobro moraju paziti šta smije van izaći.. Šta da ovaj jednom Svetini kaže, nemoj zaboraviti tko te je stvorio... Šta tu može bilo tko, voditi klub a razno razni menađeri sve njegovi igrači... Sutra Dinamo može ostati bez pola igrača tj bez gomilu love od koje živi...
    Nije bzv ona njegova bojim se za Dinamo kad ja odem iz kluba... Pa povući će sve živo sa sobom.... Ovo je tako odigrano da si u klubu zanjemili sa obzirom da je već dva dana prošlo od raskida a oni nemaju komentar...
    Kad pogledaš to sa svih strana onda stvarno shvatiš koliko je on još uvijek gazda svega....
  • Infinity
    15.2k
    Jos kad smislis da su npr. na osudu Mamica pisali priopcenje u jako kratkom vremenu, tj. vec su ga imali spremnog, znali su sta se sprema i onda sad nakon dva dana nemaju komentara. Smrdi, na sve strane smrdi.
  • Eduardo
    17.2k
    Możda ih mali preduhitri i prvi izadje sa svojom pričom. Naravno, u slučaju da on i njegova obitelj nisu zakuhali ovo već netko iz kluba.
  • Infinity
    15.2k
    Tesko mi je vjerovati da oni to nisu zakuhali. Ljudi su vec uzeli odvjetnika da stiti taj njihov raskid ugovora. Pa oni da su nevini u toj prici oni bi davno izasli u javnost i ne bi trazili najboljeg odvjetnika da stiti njihove interese, tj. raskid ugovora. Oni ne zele da se taj raskid ponisti i sve ti je jasno. Imaju prste u tome, imaju ih dugoboko. Samo je pitanje tko ih jos ima.
  • 000
    941
    Pricao sa par ljudi koji bi mogli znati, nitko nema pojma, svi se cesu po glavi.
  • BluePhone67
    3.2k
    xrqei17dipcnsptk.jpg
    1or48l823kb0kw98.jpg
    i123btntri7951bg.jpg
    n2b07kfdxhhk9fci.jpg
    evfxial2e6wgcqp6.jpg

    SN 24.10.2018
    *skini sliku, uvecaj i citaj.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja cu se ranit, ako je ovo istina sto pise za Hasica..
  • Kwedi
    3.8k
    ma ovo nema veze s istinom.

    veća je smijurija kako je olivari ili retardiran ili do balčaka u šupku svim onim četnicima u klubu
  • 000
    941
    Što god bilo, imaju potpisan raskid ugovora.
  • deda
    27.6k
    Teško je reći u ovom trenutku što je istina, ali mislim da će se već za par dana saznati.
  • xavier
    11.1k
    Čekaj, vi to o ovom da je njegov stari kao potpisao raskid, a novi ugovor bacio u smeće? :blush:

    Pa što netko stvarno misli da klub pošalje dva potpisana ugovora (novi i raskid starog)?
  • Kwedi
    3.8k
    istina sigurno nije ovo kaj droljivari piše
  • deda
    27.6k
    To vjerujem. Ali što je ne znamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.