• 000
    941
    Želim reći da još uvijek nemamo pojma što se uopće dogodilo odnosno što je "to".xavier

    Mislim da nikada neće ni isplivati prava istina iz ove septičke, vidiš koliko im je trebalo da izađu sa ovim beljezgarijama. Kao što znamo truth is out there...
    Kad smo kod ugovora, svi potpisuju samo anekse, nikada nisam čuo za ovakav slučaj.
  • deda
    28k
    Valjda ću stići ovaj tjedan otvoriti temu za Slaven, ili možda netko drugi bude brži. Samo jedna opaska za one koji misle ići u box. Iz više izvora dobivam informacije da će pretres biti rigorozan kao nikad, a znamo kakav je do sada bio. Također prvi put dobijam info da bi se tribina mogla prazniti u slučaju uporabe pirotehnike. Eto dao sam vam na znanje.
  • Eduardo
    17.6k
    a i dinamo nema za platit ćaći put iz bosneKwedi

    Još jedna od nebuloza iz ove priče... Pazi, poslali su mu ugovor da ne mora dva puta dolaziti iz BiH, JBT ko da ide iz Argentine pa će se čovjek umorit od silnog puta. A mogli su i ovi iz kluba skoknuti do njih.
  • Infinity
    15.2k
    I kao da je potpisao snizenje place pa mu se poslalo. Mojoj firmi je sjediste u Zagrebu i da mi daju 200KM vecu placu ja bih iz Bosne s osmjehom otisao u Zagreb potpisati, a ne da mi salju. Jos bih usput u Zagrebu potrosio para da iducih godinu dana ne osjetim to povecanje place. Pa kao da se radi o par kuna, a ne da su mu digli ugovor s vrijednosti kune na vrijednost eura.
  • Kwedi
    3.8k
    ma to je bilo kao zdravko nazvao lessija, a lessi droljivarija:

    "ring, ring, riiiiiingggg....e bok oli, spavaš? e, sori kaj sam te zbudio. treba nam nekaj za sutra za malog, aj složi nešto, znaš ti već kak, kao od malog stari ucjenjuje dinamo, nije htio potpisat... e,da! kao murić,u tom stilu. e super kaj možeš, baš si zlato. pozdravi ivu. bokić"
  • Eduardo
    17.6k
    Valjda ću stići ovaj tjedan otvoriti temu za Slaven, ili možda netko drugi bude brži.deda

    Ako ti je gužva mogu ja, nije problem. Ako baš imaš želju onda te čekamo, neće nigdje pobjeći.
  • 000
    941


    Zipa Lesickog bez komentara otraga :vomit:
  • BluePhone67
    3.3k
    s09qiasm6pdz40av.jpg
    t974mprwa4wdlk1q.jpg
    eh7amcch4ur50h0s.jpg
    k7bxtkaalj6y0ud3.jpg
    fcovhene4ljcy86i.jpg
    5plij7cixz2htuu7.jpg

    SN 25.10.2018
    *Preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    3.3k
    Malo se redoslijed slika pobrkao, al pisu stranice.. jbg..
  • Infinity
    15.2k
    Stoja u dedinom stilu. Bit ce Dinamo kao RBS nedavno, Barcelona za EL.
  • Eduardo
    17.6k
    baš sam htio komentirati Stojanovića. Odličan stav, to se traži.
  • BluePhone67
    3.3k
    Jebo barsunastog Stojketa, jel se vidi citat :wink:
  • Eduardo
    17.6k
    Kako koja. Ja sam preko tableta, malo škiljim na neke djelova ali može se. Hvala svakako za slike :up:
  • Infinity
    15.2k
    Izjavio da Dinamo ide po sest pobjeda u skupini.

    I zelim to, zelim to proljece u stilu i da se na proljece svima gace tresu ako izvuku Dinamo. Nakupilo mi se ovih godina frustracija, zelim da crknu od muke svi koji su se smijali i da mi konacno malo uzivamo.

    I vidim neki kalkuliraju kako proci grupu. Mene interesuje kako biti prvi u toj grupi. S prvim mjestom bi dobili nekog prolaznog u prvoj knockout rundi. Vec veceras cemo mi vidjeti neke potencijalne protivnike. Al idemo prvo po pobjedu. Jos pet sati, devet minuta i dvadeset tri sekunde. Idemo!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.