• Mr Anderson
    5.4k

    Ako su to napravili onda su idioti.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Moguće da su starom u Bosnu idioti stvarno poslali dva potpisana ugovora (novi i raskid), a stari Hasić onda skoknuo do Međugorja po savjet.
  • Papastrumf
    9.8k
    Ako se mijenja ugovor, onda raskid ugovora ne može vrijediti bez potpisivanja novog. Ukoliko se novi ne potpiše, stari ostaje na snazi. To je normalna poslovna praksa.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ovisi dali je to navedeno u raskidu.
  • deda
    28k
    Susretao sam se ja sa svakakvim slučajevima. Da bi se izbjeglo ovakve stvari obično se potpisuje samo novi ugovor u kojem se navodi da prestaju važiti do tada potpisani ugovori ili se točno navodi koji ugovor. Ili se jednostavno potpisuje aneks postojećeg ugovora.To je pokazala moja praksa. Na ovaj način kao što oni prezentiraju može se raditi teoretski, ali u praksi rijetko. Pogotovo ne na daljinu.
  • xavier
    11.1k
    Na ovaj način kao što oni prezentiraju može se raditi teoretski, ali u praksi rijetko. Pogotovo ne na daljinu.deda

    O tome i govorim. Ovo mi zvuči smiješno.

    Kad bi i radili na ovakav način, a sigurno ne rade, onda bi valjda poslali primjerke bez potpisa kluba da prvo igrač/roditelj potpiše.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Smišljali su 3 dana šta je najbolje slagati i izmislili ovo.
  • Kwedi
    3.8k
    a i dinamo nema za platit ćaći put iz bosne. :lol:

    "zoro, čudo grad. svi gradovi na jednu stranu, zagrebu na drugu... tamo imaš i dinamo i zoološki vrt i velesajam i tramvaj, ja bi stvarno mogo živjet tamo..."
  • Mr Anderson
    5.4k
    Možemo samo raspravljati jel to napravljeno namjerno ili zato što u klubu rade idioti. Kako god, da je sve kak treba, oni koji su odgovorni bi dobili momentalnu cipelu u guzicu iz kluba.
  • xavier
    11.1k
    Ti uzimaš zdravo za gotovo da se dogodilo to što režimski novinari u SN pišu.

    Meni je to suludo, mene zanima što se stvarno dogodilo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Gdje sam ja rekao da to uzimam zdravo za gotovo?
  • Infinity
    15.2k
    To je meni palo napamet dok sam vidio naslov. Zasto potpisivati raskid pa onda novi ugovor? Pa Dinamo je milijun puta produzavao ugovore s igracima i sad eto odjednom nasjednu na tako nesto. Ne vidim smisao da se sastavljaju dva dokumenta ako se moze sastaviti jedan.
  • xavier
    11.1k
    Onda sam krivo shvatio post u kojem si napisao da treba vidjeti je li "to" napravljeno namjerno ili slučajno.

    Želim reći da još uvijek nemamo pojma što se uopće dogodilo odnosno što je "to".
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ovo je Olivarijeva konstrukcija koju je kao čuo u kuloarima, bez spominjanja imena. Moguće je da ima tu istine, iako malo vjerojatno, ali onda su ova objašnjenja smiješna ko da smo djeca. U mojoj branši ili se potpisuje aneks ugovoru ili se radi novi ugovor u kojem točno opisuje veza sa starim i kad i zašto on prestaje važiti. Ovo mi nije jasno, poznam jednog nogometnog menadžera pa ću ga baš pitat za mišljenje o ovome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.