• Eduardo
    17.6k
    Joj kad ga se sjetim iz Šibenika... Kako je lagan na nogama bio, milina za gledanje. Šteta potrećenog talenta.
  • BluePhone67
    3.3k
    lfie54xpv2g8gr7j.jpg
    uurnassizhv1ic9z.jpg
    v6y0d0uaqbpszd5q.jpg
    yztcxq9wbmsgff1j.jpg

    SN 23.10.2018
    *skini sliku, uvecaj i citaj..
  • BluePhone67
    3.3k
    Na danasnji dan 1940 godine, rodjen je veliki ili najveci nogometas u povijesti "PELE" u svojoj dugogodisnjoj karijeri Pele se 3 puta susreo sa Dinamom i jednom je pohodio Maksimir kao maneken Pepsija i odrzao pokazni trening.. Evo jedan pasus od prije par godina.

    Iz obilja zanimljivih događaja koji su obilježili bogatu Dinamovu povijest izdvojili smo nekoliko najupečatljivijih. Tako smo saznali da po mnogima najveći nogometaš u povijesti, Brazilac Pelé, u čak tri sučeljavanja s Dinamom nije uspio pobijediti plave. Prvi put Pelé je igrao protiv Dinama 1960. u São Paulu kao član kombinirane momčadi Santosa i Vasco da Game. Tom je zgodom, na otvorenju stadiona Morumbi, utakmica završila 1:1. Drugi put Pelé je 1969. godine sa Santosom gostovao u Zagrebu, i opet je bilo 1:1. Sljedeće godine, pak, Dinamo je u sklopu južnoameričke turneje gostovao kod Santosa i odigrao 2:2. Rudi Belin u svom je dnevniku zapisao kako je veliki Pelé pojedinačno čestitao svakome Dinamovu igraču.
  • deda
    28k
    Ne mogu pročitati članak o Hasiću, što piše što se tu dogodilo?
  • 000
    941
    Sporazumni raskid ugovora, netko je tu nešto dobro zayebao.
    Ne piše razlog, nitko nema komentara, a mali je već odlepršao.
  • deda
    28k
    Ja sam u totalnom šoku. Nakon Pršira i Špikića, Čoline, sad ovo. Meni se čini da nas tatta i dalje opako jebe u sve rupe. Pa ovo se ne događa ni u županijskom ligašu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pitanje jel netko nešto zajebao ili su tu u pitanju neki mutni poslovi, opet na štetu Dinama.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Čolinu se nije moglo zadržati, Pršir i Špikić su otišli radi boljih financijskih uvjeta u Hajduku, ali ovo s Hasićem je baš sumnjivo.
  • deda
    28k
    Ja ponavljam u društvu stalno, ako ovaj dolje stvarno osjeti da mu se moć otima iz ruku, razjebat će nas sve u 16. Možda je ovo početak tog procesa. Iako, to bi na kraju dana bilo pozitivno jer bi značilo da definitivno ispada iz igre.
  • 000
    941
    Ovo je preko noći praktično. Mada smrdi gore od Jakuševca. Lesički nema komentara.
  • xavier
    11.1k
    Ali ne kužim, Dinamo kao pokušava osporiti sporazumni raskid koji je potpisao klub. Tko je tu lud :yikes:

    Bojim se da su neki sumnjivi poslovi u igri.
  • deda
    28k
    Pa koliko to ljudi može taj dokument potpisati? Takva šteta klubu je već izvanredan temelj za tužbu.

    Pa ne može u mojoj firmi moja baba potpisivat ugovore i njihove raskide.
  • Infinity
    15.2k
    Netko je potpisao, netko zeli osporiti. Jedino pozitivno su dvije struje u Dinamu.
  • 000
    941
    Vidjet ćemo hoće li ga neka Barca predstaviti ovih dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.