• Eduardo
    18k
    Još dok je branio u Varaždinu zazivao sam ga u Dinamo - mislim da ima i zapisano u Scout temi. U to vrijeme sam komentirao u jednom podcastu da je Neva bolji golman od Grbića, rekli su mi da sam lud. I dalje stojim kod toga, ali dajem prostora da sam možda pretjerano subjektivan.
  • Marley
    1.1k


    https://www.instagram.com/p/C7TqbSlKAQZ/?igsh=MXVhc2E4MnJidnl5aA==

    Napokon doslo vrijeme za hvalospjeve po drustvenim mrezama, jedva docekah :cool:
  • Jos-Optimus
    628
    Nisi subjektivan, ovo što Nevistić pokazuje je na iznimno visokoj razini, frajer mrtav-hladan skida 2 zicera po utakmici...i odiše sigurnošću, može samo biti bolji, biti će on naša velika snaga, tj. već je
  • Mrvica
    3.5k
    Neva je zaslužio biti tu gdje je. Ponizan i vrijedan, redali su se ispred njega, posudbe itd. ali je šutio i radio a to je nešto što je itekako vrijedno poštovanja. Kao što je kolega Jos-Optimus rekao mrtav-hladan skida 2 zicera i zasluženo je postao Dinamova jedinica. Definitivno je zaslužio, puno sreće u nastavku!! :strong:
  • Izet Hajrović
    1.3k
    Apsolutno je nadomijestio Livija, u to nema sumnje. U nekim segmentima je čak i bolji, rekao bih da možda više ulijeva povjerenje u sebe i obranu, a bolji je i u igri nogom te izlascima na centaršuteve.
  • Tongo Doumbia
    2.7k
    Ne da mislim da ga mi ne smijemo prodavati ili mjenjati Čavlinom, nego sam uvjeren da će nam na adresu doći neka ponuda za njega. Dečko brani prvoligaški nivo u kontinuitetu, svugdje je ostavio trag, a u europskim utakmicama ovog proljeća pokazao da može i zna.

    On ima 26 godina i nije čudno da netko zapne za njega. Znam da golmani traju duže i u nekakav zenit ulaze kasnije, ali sjetite se da smo Livija "prodavali" od Rusije. Gotovo svako ljeto je netko za njega iskazivao interes.

    Definitivno mislim da je i Nevistić skrenuo pažnju na sebe sada.
  • Paggini
    9.5k
    Mislim da, ako i iduće sezone pokaže nivo od ove sezone, ne smijemo raditi grešku kao sa Livijem i godinama ga držati u izlogu pa možda ode možda.

    Za golmana iz naše lige nikad nećemo dobiti 20-25 milijuna, radije bih Nevistića ustoličio kao broj 1 i ako je on TAJ, a čini mi se da je - išao dugoročno s njim, što znači idućih 6-7 godina.

    Jer ako mi gledamo iduće sezone prodati Nevistića ako bude imao sezonu kao ovu polusezonu, dobit ćemo za njega 7-8 milijuna, a onda odredimo Čavlinu kao prvog golmana i šta ako se dogodi da Čavlina nije ta razina? Onda smo nigdje...
  • The Undertaker
    4.4k
    šta ako se dogodi da Čavlina nije ta razina? Onda smo nigdjePaggini

    Čavlina je dovoljno branio da netko stručan može procijeniti da li jest ili nije za Dinamo. Iako mi je nejasno zašto Nevistića uopće treba prodavati. Ali ajde, čak i da se proda Nevistić i promaši sa Čavlinom, kupi se novi golman, nije da ih nema na tržištu.
  • Paggini
    9.5k
    Čavlina nije još razina za Dinamo trenutno. Hoće li postati? Možda, ali isplati se dati 700 000 eura za to možda.

    Al kupovanje novih golmana, pa ne znam koliko golmana ima koji su u stanju svaku, ali svaku utakmicu skidati toliko zicera na toliko malo udaraca. Nevistić, što se mene tiče, blizu je razine Livija, a Livija fkt ima jako malo u svijetu.
  • Captain America
    14.8k
    dobit ćemo za njega 7-8 milijunaPaggini

    Iduće ljeto je Neva slobodan igrač tako da bi prvo trebalo produžiti ugovor. Također, 2025. će biti godinu dana mlađi nego Livi u trenutku odlaska u Tursku. Livi je stvorio ime na najvećoj sceni i nismo dobili 7 milijuna za njega tako da ne znam kako će Neva doći do tog iznosa, a nije ni na pretpozivu u repku.

    S obzirom da smo ga platili ozbiljne novce, po meni treba s njim ići kao dugoročnom opcijom na golu.
  • Paggini
    9.5k
    Livi je stvorio ime na najvećoj sceni i nismo dobili 7 milijuna za njega tako da ne znam kako će Neva doći do tog iznosa, a nije ni na pretpozivu u repkuCaptain America

    Da, slažem se, fali mi prefiks "maksimalno" ispred teze.
  • Danko
    684
    Nevistić je kompletniji golman od Livakovića.
  • Sajla
    3.9k
    U ovome trenutku, s golmanima koje trenutno imamo u kadru i koji su dostupni na tržištu ja ne bih imao ništa protiv da Nevistić dočeka Zagijeve godine u Dinamu.
    Možda će npr. mali Raijć ili neki još mlađi klinac isplivati u sljedećim godinama, ali Nevistić može bez ikakvih problema biti prvi golman sljedeće desetljeće. Naravno, to mora biti i njegova želja.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ivušić je npr. odličan golman a Pafos nije baš klub u kojem bi čovjek poželio provesti vrhunac karijere.
  • Marley
    1.1k
    Zasto uopce razmisljati o prodaji, pa necemo svaku sezonu, dvije mijenjati golmana, cemu. Sad kad napokon sve sjeda na svoje mjesto.
    Naravno, osim ako on sam to ne pozeli, neces ga drzat na silu. Ali nekako sam misljenja da se ni njemu ne bi tako brzo islo dalje, sad kad je napokon tu gdje je.
    Iskreno se nadam da ce ostati dugorocno rjesenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.