• Navijač Dinama
    7.4k
    ja samo hoću reći da ovu utakmicu stvarno nije svoj, te da je jedan lošijih na terenu. Nigdje ja nisam napisao da je svaki gol općrnito njegov i da je svaku utkamicu najlošiji..
  • Carrasco
    4.1k
    Pod hitno dovesti Špikića, uništava nas
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Vezni red nam je loš danas. Jednostavno nam ne paše 4-4-2 i to pogotovo ne ako igra Ivanušec jer on ne igra obranu. Baš se vidi koliko smo defanzivno bolji sa Majerom naprijed jer koliko god srali po njemu zbog toga, on zapravo dosta igra obrano i to solidno...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    A najbolje da je uletio u njega i pri tom ubio i Dvornekovića i penal skrivio...jp23

    Nije on trebo uletit, ali nije trebao se ko kad netko šuta a ti skočiš dupetom, trebao je jako na loptu i to je to. Da ga je Locrić prosao ne bi mu rekao ni a, ovdje je samo "ispao" i to je to.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Definitivno ga dovest ako već ne računamo na Izeta, ne znam koji su mu k produžili ugovor ako neće igrat...
  • jp23
    2.2k


    Ponavljam, ispred njega Dvorneković. Tražiš krivca u krivom čovjeku, pošto su ovog trebali čuvat ili Jakić ili Ademi, i isto tako možeš postaviti pitanje koga čuvaju Gvardiol i Perić, odnosno koji od njih je čuvao lika u offsideu, a koji je samo bio tamo da popuni brojke.
  • immerwieder
    1.2k
    nema legolanda odmah je propuh,
    a i forsiranje stopera na beku, a beka pokloniš
  • jp23
    2.2k
    Ruku na srce, stvorimo pokoju lijepu šansu i nestanemo nakon toga. Obrana nam danas nije na nivou, vezni red bez Majera je slabiji, a 4-4-2 nam ne leži.

    Još uvijek ne znam koja je uloga Jakića u ovoj momčadi, jel on samo izuzetno loša verzija Ademija ili? Defanzivno nije bog zna šta, ofenzivni veznjak svakako nije, vraća se iznijet loptu i onda se samo dodaje sa KTCom dok KTC ne nabije preko pola terena.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Misliš Gvardiola? Pa lik je doslovno prvu polusezonu bio jedan on naših najboljih bekova ikad...
  • Dudu
    2.6k
    4-4-2 nam ne odgovara, pa Ivanušec ne zna igrat desno krilo, isto kad se i Majera guralo desno. To je isključivo greška Mamića jer ostajemo bez kreativnog igrača u sredini, a ne dobijamo ništa u napadačkom dijelu s Petkom i Gavranom kad su stalno obojica u istom prostoru.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Još uvijek ne znam koja je uloga Jakića u ovoj momčadijp23

    A mislim, lik je realno jedini vezni danas koji igra obranu uz Oršu eventualno. Ne bi previše ga pljuvo. Iako može puno bolje, ali je obrambeno i trkački je on većinom dobar. (danas ne toliko doduše)
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    pa Ivanušec ne zna igrat desno kriloDudu

    Tu je isto problem što ne igra uopće obranu i kreativno smo ga izgubili što si reko, ali nije on inače igrač koji ima tu kreaciju po meni. On bi bio dobar da je Moro tu ili da igra Mišić, ne toliko uz Jakića i Ademija.
  • jp23
    2.2k

    Sad ovo ne znam jel do trenera ili ne (naginjem više da je), posebno kad uzmemo u obzir kako nas je Rijeka pojela na kontre prije koji dan
  • jp23
    2.2k
    Poništili Gavri gol radi offsidea
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ono je moro Ademi sam pucat... ali lijepo je utrčo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.