• Nolifer
    6.6k
    Malo isprozivali KTCa, očito je čitao zonu u poluvremenu, pa se iskupio sa pogodkom...
  • cron1ck
    1.6k
    Uuu koliko sam zivaca izgubio, ali neka su pobijedili to je najvaznije i kao sto deda kaze na ovakvim utakmica se uzimaju prvenstva.
    Sad mi je lakse gledati rukomet i ovu borbu kad znam da je Dinamo pobijedio :smile:
  • Dino
    2.2k
    Ova tekma je bila prejaka stvar. Bas mi je drago da je Theo zakucal jednog. Kak deda veli, rutinski :cool:
  • Neki tip
    19.2k
    Petković sudjeluje u svim našim opasnim situacijamaLudovic IX

    Već sam mislio da sam lud i da ne gledam istu tekmu kao Zonaši. Milijun dobrih dodavanja, proigravanja, a to da nije tipični napadač znamo odavno..

    Zbilja ovo nije bila tekma gdje bih se baš na njega obrušio.

    Golu iz penala prethodio je aut koji jednostavno nije postojao. Penal je više nego dvojben po meni.

    Mogu stoput sad zvučat ko kmečavci, ali ja takve golove, jbg, ne volim.
  • deda
    27.8k
    Moguće da out nije bio, morao bi vidjeti snimku, ali penal je čist. No ajde, ostavljam mogućnost, neka netko stavi video da odagnamo sumnje.
  • Krizy
    35.9k
    Tolić 2 gola i 3 asistencije u 390 minuta :clap:
    Jednostavno mora dobiti veću minutažu.
  • Carrasco
    4.1k
    Ajde sad serite o ovom golu jer mozda aut nije bio, a jebes onaj nedosudeni penal u Osijeku koji nam nije sviran unatoč VAR-u
  • Dudu
    2.6k
    Nevjerojatno kakve konstrukcije ljudi stvaraju, ispada sutkinja je namjerno dosudila pogrešno aut u korist Dinama, jer je bila u dogovoru sa glavnim sucem koji je baš u toj akciji namjeravao svirati penal i tako pomoći Dinamu da dođe do izjednačenja.

    Svaka čast, ne bi bolje krađu režirao ni Spielberg.

    Dabogda jedan pogrešno dosuđen aut bio najveća sudačka greška na svakoj utakmici.
  • Bosna86
    11.6k
    Rekli smo, NE MOŽE!!!
  • Bosna86
    11.6k
    Zašto još nije izasla anketa je li bio penall? Sta se čeka
  • Markelo
    2.5k
    Svaki Dinamovog gol koji padne iza 90-te minute a pogotvo kada je za pobjedu je dio "belosvetske zavere".I to se neće nikad promijenit
  • Ludovic IX
    5.3k
    Kad pročitaš koliko ih aut muči, dođe ti drago
  • gh0c
    256
    Aut je čisti poklon. Po meni puno veća sramota nedosuđena ona ruka Gavranovića. I onda još veća sramota njegova reakcija.
  • Bosna86
    11.6k
    Da je trebalo, sudila bi se još 3 penala za Dinamo... Kakvo guštanje... Taman su ušli u seriju, titula je još uvijek bila dostupna ali poslije ovakve pljačke, ostaje samo nada u četvrto mjesto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.