• NORTE
    9k
    Spremaj kofere!
  • Stihl
    3k
    Konačno, jebo te...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    mene recimo zanima pita li se zoran, šta je to meni trebalo? je, za van ide priča ne osjećam se krivim, bla, bla, bla. međutim, kakav je on sam sa sobom.

    čovjek je bio pristojan nogometaš, igrao bundesligu, na kraju krajeva ima i broncu iz '98, samo od karijere je sigurno zaradio popriličnu lovu, pokazao se i kao pristojan trener, vjerojatno ne bi nikada vodio klub iz lige petice, ali arapima je već uzeo popriličnu lovu, dogurao i do finala azijske LP, ruku na srce - nije ni dinamo pod njim bio loš. znači, postojalo je "tržište" za njega u tom poslu. mogao je živjeti na ekstremno visokom nivou i na pošten način. međutim, sad ostavlja sve to i ide u - zatvor ili živjeti kao bjegunac u hercegovačkoj vukojebini. :rofl:
  • GZomanid
    572

    Pitanje jel bi još do danas mogao živjeti s lovom iz bundeslige, a bez kriminala je i upitno dal bi dobio šansu za treniranje. Sve je to povezano, nije njemu život krenuo u krivo samo od jednog trenutka..
  • xavier
    11.1k
    a bez kriminala je i upitno dal bi dobio šansu za treniranjeGZomanid

    Upravo to. Mislim priliku bi vjerojatno dobio kao i brojni drugi, ali bi nakon prvog krivog poteza odletio, a ovako je Zdravko baš kad je Zoran postao trener "shvatio da treneru treba kontinuitet umjesto da nakon krivog koraka dobije otkaz".
  • db-izbjeglica
    12.6k
    normalno da je mogao živjeti, samo je pitanje na kojem nivou. znam ja ljude koji su od nogometa zaradili nekoliko puta manje pa žive od toga, kupili par nekretnina i žive poprilično fino.

    međutim i slabija naša imena su ustvarila trenerske karijere po svim krajevima svijeta.
    šta ja znam, nikola jurčević je sigurno uzeo finu lovu, a očigledno je lošiji trener od zorana.

    znači, čovjek nije loš trener, ima nekakav nogometni životopis i sigurno bi uspio u tom poslu i bez brata.
  • serbus
    3.5k
    Attachment
    zbogom zdravko (7M)
  • masacusec
    3k
    Ima ona jedna simpa krilatica kada sam dobre volje....I dont give a shit!
  • xavier
    11.1k
    znači, čovjek nije loš trener, ima nekakav nogometni životopis i sigurno bi uspio u tom poslu i bez brata.db-izbjeglica

    Ne možeš to znati jer trenerima je najveći problem dobiti pravu priliku. Jednom kad negdje stvoriš ime, dalje ide sve samo od sebe.

    No to je sad ionako šbbkbb i nebitno je.
  • deda
    27.5k
    Bit ću sretan kad ovu temu zaključamo i okrenemo se važnijim stvarima. Borba prava tek počinje.
  • xavier
    11.1k
    Ovo je trenutak koji je barem malo satisfakcija za sve ove godine čekanja, ali ako netko misli da će se sad sve preko noći promijeniti, neće. Kako @deda kaže, ovo će samo malo oslabiti one koji ne žele da Dinamo posluje po zakonu i upravo sad treba započeti pravu "borbu".
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne vjerujem da će ih baš malo oslabiti. Ovo je jeben udarac za njih. Slažem se za ostalo.
  • Papastrumf
    9.4k
    Naravno da nije gotovo, ali ogroman je ovo udarac, ogroman.
  • masacusec
    3k
    Naravno da neće sve preko noći krenuti nabolje….Ovo je tek promjena smjera kojim brod ide. Nadam se da će krenuti u dobrom smjeru, jer cilj je još daleko, ali dostižan. A to je, vrlo jednostavno, transparentni, progresivni i demokratski Dinamo kojega sanjamo već jako dugo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.