• Bosna86
    11.6k
    Pročitao sam presudu... Zdravku je oduzeto od auta do jahte... Kao državljana RH me brine kako će se država naplatiti u ovom drugom sporu :smile:
  • The Undertaker
    4.1k
    Postoji li pravna mogućnost da BiH preinači zatvorsku kaznu za Zdravka u neku lakšu ili uvjetnu i da to onda odleži u BiH?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Od države koja ISILovce kažnjava sa 2-3 godine zatvora svašta se može očekivati.
  • Krizy
    36.3k
    https://youtu.be/ZibOTZs2OoM
    Očekivano ugašen chat nažalost :fear:
  • NORTE
    9.3k
    Pravomoćno osuđeni kriminalac koji je skoro 3 godine u bijegu održava press konferenciju :party: Država se naplatila za ono što je bila oštećena, klub nema odakle i neće.
  • Blue 67
    212
    Ova konferencija samo dodatno ukopavanje još s ponosm kaže skupština i uprava je podržavala svaku odluku koju smo donosili.
  • GZomanid
    572

    Pokušavam iščitati jel to prijetnja skupštinarima jer je izjava preglupa da bi bila stvarna..
  • Blue 67
    212
    Znam samo da bi u normalnoj državi to automatski značilo svi doviđenja i prije istrage i revizije,ali u lijepoj našoj dok se pokrene istraga i dok institucije uđu u klub proći će ohoo.
  • Somport
    556
    Ima dvije strane ovoga, legalno govoreći, Zdravko bi se mogao pozvati na BiH državljanstvo i roknuti kaznu u Zenici, ili bi mogao odslužiti u Hrvatskoj. Sad, pitanje je u tome koliko će u tome biti uključen INTERPOL.
  • Somport
    556
    Post iznad bi bio moj odgovor na tvoje pitanje. Uz pritisak INTERPOLa, ja se ne bi baš kao sudac zezao sa odlukom koju je dobio, a da ne govorim o dugogodišnjoj suradnji policije BiH sa njima.

    U pravilu bi pravosuđe trebalo objavom rješenja dati podatke INTERPOLu, koji bi onda dogovorio izručenje/uhićenje između RH i BiH.

    Kako god okrenuo, na**bao je.

    Samo mu ne dat da nestane u prašinu :wink:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovaj se kopa sve dublje i dublje :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    roknuti kaznu u ZeniciSomport

    Pa nije bas toliko lud. Mozemo biti sretni ako bude sluzio u Zenici. Bolje mu je u Hrvatskoj. On ako bude htio da sluzi u BiH onda ce to vjerojatno biti Busovaca.
  • Nino Bule
    11.5k
    .Sta je sa mostarom ? Sta nema i tamo neki zatvor u koji bi mogao
  • Somport
    556
    Nemoj mi kvarit ljeto ej :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.