• vjeko1701
    6k
    Onda ti očito smeta.
  • Stihl
    3k
    Kad vam Dinamo bude ili postane nešto više i veće od samo nogometnog kluba onda cete možda drugacije gledat na dovođenje igrača iz srbije, mamića i sve ostale svemirce...do tad uzivajte i zabavljajte se uz "nogometni klub" i slavite sve igrače koji na terenu daju sve od sebe bez obzira otkud bili i za koga navijali, a Dinamo neka vam bude samo nogometni klub gdje su svakom "pravom" navijaču bitni trofeji, europa lige i ostale blagodati modernog nogometa bez identiteta, kulture, ponosa, prkosa i otpora. :wink:
  • deda
    29.1k
    Ja npr mislim da Dinamo nikad nije bio nogometni kl7b kakav treba biti. A najveći razlog tome je što je najmanje bio nogometni klub, a puno više sve drugo. To je u neku ruku dobro upravo zbog identiteta koji ovdje mnogi ističu, ali nije dobro zato sto navijači Dinama ne znaju što znači biti normalan nogometni klub.
  • The Undertaker
    4.4k
    Dinamo je prije osamostaljenja Hrvatske bio klub koji je bio simbol hrvatstva, kulture, otpora itd... Što ne znači da ostali klubovi (Hajduk, Rijeka, itd...) nisu bili hrvatski. To je, u federalnoj državi gdje Hrvatska nije vodila glavnu riječ, bilo nešto razumljivo. Međutim, čak i tada, u Dinamu je igralo dosta igrača koji nisu bili Hrvati. Čak i više nego danas. Neki od njih su i legende Dinama. Pa opet, nismo izgubili identitet. Ja ne znam kome u Hrvatskoj ili bilo gdje izvan Hrvatske danas, 30 godina nakon osamostaljenja, treba dokazivati da je Dinamo hrvatski klub. Ponos i otpor prema kome? Tko nas to ugrožava? Već su gore neki napisali, više je Dinamo izgubio na identitetu Franjinim pretvaranjem u državni klub te Mamićevom seljačijom nego sa ovih par Srba što igraju za nas.
    Možete to i drugačije gledati. Srbin sa hrvatskom šahovnicom na grudima je, u simboličkom smislu, personifikacija hrvatske zastave u Petrovaradinu. Ako već tako gledate na stvari.
  • deda
    29.1k
    Ma dovoljno je reći samo Koka
  • marcio amoroso
    33.5k
    Ja volim čitati argumentiranu i civiliziranu raspravu, upravo to se ovdje događa, svi normalno argumentiraju bez vrijeđanja. Svi ti argumenti čak i piju vode. Zanimljiva rasprava u svakom slučaju, svaka čast svima koji učestvuju.
  • Infinity
    15.4k
    Ma dovoljno je reći samo Kokadeda

    Malobrojni ce skuziti :grin:
  • deda
    29.1k
    Onaj tko ne zna tko je Koka nek ga bude sram pa nek progugla ili nek se ne javlja. Osobno ću ga obrisat s foruma svakog tko ovdje izjavi da ne zna tko je Koka. Nemojte me iskušavat.
  • xavier
    11.3k
    @deda

    Lako tako govoriti kad se ti Koke sjećaš uživo sa stadiona :joke:
  • reziser
    6.5k
    začudio bi se koliko bi ih mogao izbrisati
    zato bolje :mask:
  • Dino
    2.3k
    Mamićevom seljačijomThe Undertaker

    Stvar i je u tome da su tri Srba plod te Mamićeve seljačije. Da netko tko razumije pojam Dinama upravlja klubom ne bi ni imali raspravu na temu Srba u ekipi.
  • KlasicZg
    521
    @deda
    Kakve veze RK koka varazdin ima s Dinamom?
  • NORTE
    9.7k
    Kad vam Dinamo bude ili postane nešto više i veće od samo nogometnog klubaStihl

    Ovo je objašnjenje Dinama. Mnogima je on samo NK (ili gnk) a nama je puno više od toga. S obzirom da se zakuhala rasprava od mog kratkog upisa red je da iskomemtiram jer sam i prozvan od admina kao isključivi hejter tu, evo Stojanoviča ni spomenuo nisam, baš zato jer cijenim dečka kao igrača i borca na terenu i zapravo ga nikad nisam ni gledao kao Srbina u Dinamu.
  • xavier
    11.3k


    Ne gledaš ga kao Srbina kad je "Slovenac" :yum:
  • The Undertaker
    4.4k
    zapravo ga nikad nisam ni gledao kao Srbina u Dinamu.NORTE

    O kome onda pričamo? Igračima iz Srbije? Onda ih imamo dva, Andrića i Daničića s tim da je Daničić rođen u Zagrebu. Milić je Crnogorac. Dakle, od 60 igrača na lageru imamo 1,5 iz Srbije. Pa imamo više Korejanaca a nitko se nije bunio da ćemo izgubiti identitet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.