• Infinity
    15.2k
    Ja imam osjecaj da cemo mi zabiti gol. Sad da li ce biti 0-1, 1-1, 2-1 ili 1-2 ne znam. Dat cemo ga sigurno. S obzirom kakvu obranu imamo i kakvog golmana imamo, tesko da ce oni doci do nekog znacajnog rezultata.

    Gol primiti mozemo, dva tesko, tri nikako. U posljednje tri sezone odigrali smo 11 utakmica na europskim gostovanjima u okviru grupne faze ili knockout faze. Dva gola smo primili na samo cetiri utakmice. I nitko nam nije dao tri gola (samo Benfica, ali u 120 minuta). Manchester, Atalanta, Shakhtar i Plzen su ekipe koje su nam dale po dva gola, a protiv Atalante i Plzena imamo na kraju pozitivan omjer uz to da nas Shakhtar nije pobijedio.

    Ove tri sezone se jako dobro branimo, gore cak i da izgubimo bit ce to poraz s kojim itekako imamo sanse za prolaz dalje.
  • Krizy
    35.1k
    0-1 (Oršić)
  • xavier
    11.1k
    Trenutna situacija u Krasnodarudeda

    Najbolje je od svega što je Krasnodar u prosjeku topliji od Zagreba u ovo doma godine, ali ispada da ih je baš pogodila ta hladna fronta i na kraju će tamo stvarno biti "ruska zima" :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Znači Krasnodar ko i Texas. Ko bi reko :grin:
  • deda
    27.5k
    Ovo je očekivanih prvih 11: 4-2-3-1: Safonov – Petrov, Martynovich, Kaio, Smolnikov – Olsson, Vilhena – Wanderson, Cabella, Claesson – Berg
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Falila mi je EL moram priznat. Jedva čekam sutra. Ja nekako očekujem 0:0 ili 1:1 jer tako igramo pod Daltonom mladim, ali lik nas cesto iznenadi so who knows.
  • Majki2111
    2.6k

    Tu je tekma kaj su izgubili od Lokomotiva. Pogledo sam prvo poluvrijeme. Primjetio sam lošiju reaqkciju na druge lopte.. i Da kao da je veza bezvoljno igrala. Moramo ih ubiti agresijom. Isto ko i protiv Osijeka. Ostatak pogčedam sutra. 3 vure je.


    Ovo je sažetak zadnje tekme protiv Tbilisija koju su dobili 2-3. Al nisam ziher jel udarna ekipa igrala.


    Presica. Bilo bi lijepo ako neko zna ruski...
  • SAS1987
    13.2k
    Jedino što je ljepše od dana velike utakmice je jutro nakon velike pobijede :smile:
  • deda
    27.5k
    Sretno dečkima danas :up:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    fenomenalna mi je i popraćenost utakmice u medijima!

    mislim, dinamo danas igra utakmicu KO faze europskog natjecanja, SF za sve ostale hrvatske klubove.
    naslovnice sportskih portala - praktički ništa.

    na sportskima veći naslov zaslužuje:

    -santini još ne može igrati za osijek,
    -madžukić i rebić u paklu marakane????,
    -anonimni američki tenisač javno priznao da voli još anonimniju hrvatsku tenisačicu (uopće nema ranking i od tenisa je do sada zaradila 490 dolara)

    telsport doslovno ne spominje utakmicu

    sportnet - jedan mali člančić

    sportski portal nove tv više pažnje posvećuje utakmici zvezda - milan??????
  • vjeko1701
    5.9k
    Jučer sam slučajno naletio na taj cover xD
  • Jurki
    8.3k
    Imam filing da bu danas sve dobro ispalo..

    https://youtu.be/mLYGwR8TOS4
  • Carrasco
    4k
    Ko Sljeme veliko, veliko srce imamo... AJMO DINAMO!!!

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.