32.2k
    Ovo je školovanje dragi moji.
  • Markelo
    2.5k
    Jakić isto dobar danas. Samo nek se ne povuku u drugom poluvremenu, može se to vodstvo još podebljat
  • flexXy
    1.9k
    Bilo bi mi drago da Orsa ude u povijest kao najbolji europski strijelac Dinama.
  • gh0c
    256
    Posvemašno rasulo ovaj CSKA, treba im zavaljat petardu, na stranu trivije o (ne)primljenom golu, tu bez Petkovića imamo svaki drugi napad mrtvu šansu, iskoristit to i napokon se ispucat nad jednom ruskom braćom
  • vjeko1701
    5.9k
    Za prvo poluvijeme samo jedan velik :cheer:
  • jp23
    2.2k
    On je imao baš težak start kad je Bjelica došao, u prvoj tekmi sa Rudešom autogol... (Ona famozna tekma gdje je Dinamo postigao 3 gola i rezultat konačni bio 1:1 - 1 autogol, 1 gol i 1 gol poništen radi offsidea)
  • Morales7
    184
    Ovo je najboljih 45 min od kod zna kada. Dečki ubijaju. Čisti crveni na Gavri, Ademi otpao za Rijeku
    I da Joško Gvardiol će biti najbolji branič Hrvatske ikada!! To je takva lakoća i mirnoća, milina gledat.
  • De Oliveira
    912
    Odusevljen sam. Svi osim Kastratija super. Realno je trebalo biti 5-0. Idemo dalje.
  • jp23
    2.2k
    Taman malo nakon što sam napisao da dosta visoko igra i ispada, počeo je sve bolje igrati da jezik pregrizem :D
  • jp23
    2.2k
    Misliš crveni na Leovcu?
  • Infinity
    15.2k
    Odlicna predstava. Jos 2-3 komada im sigurno mozemo spremiti. Al da ga je ne primiti.
  • Gelipter
    3.4k
    Nevjerojatno, svako malo sam sebi kažem da ne igramo neku hnl tekmu npr protiv Istre koliko smo hladnokrvni i dobri. Sad još drugo poluvrijeme izdržati da ne primimo gol i bolje nemre.
  • Carrasco
    4k
    Transfer Gvardiola je najgori transfer Dinama u povijesti.
  • Beli
    149
    Jakic igra puno bolje izlaskom Ademija, on je preuzeo njegovo mjesto malo vise naprijed, jos mu i Franjic cuva ledja, vidi se da je bolji na toj poziciji.